Brugge – Sint-Truiden 4:1 (kon.) | Liége – Waasland-Beveren 3:1 (kon.) | Mouscron – Antverpy 2:2 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:2 (1:0)
Royal Antverpy
cz Nedeľa 29.10.2017, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League • 13. kolo
    90+2. Nathan de Medina - 2:2

90+2
    Mouscron právě vstřelil branku!
    Na tribunách zavládla obrovská euforie poté, co NATHAN DE MEDINA vstřelil vyrovnávací gól! Ten bude pravděpodobně znamenat zisk jednoho bodu. Hostující hráči pochopitelně smutní, vždyť vítězství měli na dosah ruky.
    78. MATHEUS - 1:2

78
    Antverpy právě vstřelily branku!
    Během osmi minut je skóre opačné a na koni jsou hosté! Bailly se nejprve vyznamenal proti nebezpečné hlavičce po centru z rohového kopu, ale na pohotovou dorážku MATHEUSE už nestačil. Jednalo se o jubilejní desátý roh Antverp v zápase.
    70. Joaquín ARDAIZ - 1:1

70
    Dvacet minut před koncem je vyrovnáno! O půli střídající JOAQUÍN ARDAIZ se po rychlé přihrávce dostal na stejnou úroveň jako vracející se de Medina. Útočící hráč neváhal vniknout do pravé části pokutového území a pak poslat balon kolem vyběhnuvšího Baillyho.
    10. Nathan de Medina - 1:0

10
    Zničehonic se domácí ujímají jednogólového náskoku! K odraženému míči se po rohovém kopu dostal NATHAN DE MEDINA a z bezprostřední blízkosti ho zavěsil pod břevno.