Písek – Most 24:29 (kon.) | Michalovce – Slavia 33:28 (kon.) | Hodonín – Poruba 16:39 (kon.)
Veselí n/M – Bánovce 32:22 (kon.) | Trenčín – Zlín 32:35 (kon.)
HK Hodonín
16:39 (0:0)
DHC Sokol Poruba
cz Sobota 28.10.2017, 16:00MOL liga žien • 8. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (17:29:33)

Je dobojováno! Dost možná je však otázkou, zdali dnešní zápas nějaký boj nabídl. A pokud ano, tak snad jen boj hráček Hodonína, které bojovaly samy se sebou. Na házenkářky Poruby dnes vůbec neměly, o čemž svědčí i drtivá porážka poměrem 16:39.

Konec zápasu. (16:39)

60
    Pár vteřin před koncem zápasu nejspíš jeho definitivní podobu uzavírá Smetková. (16:39)
    59
    Na rozdíl 24 bodů zvyšuje Miháčová. (15:39)

58
    Blíží se poslední dvě minuty zápasu a Poruba do nich půjde s náskokem 23 branek! (15:38)

57
    Jeden z mála čestných úspěchů zaznamenává hodonínská Klásková. (15:37)

56
    Další dvě branky přidávají hostující hráčky. Tohle již zavání exhibicí. (14:37)

54
    Další gól Poruby dává z křídla Budayová. (14:35)

53
    Během minuty však hráčky Poruby přidávají další dvě branky a jejich náskok nadále narůstá. (14:34)
    52
    Po dlouhé době registrujeme také gól domácích, o který se postarala Smetková. (14:32)
    51
    Miháčová přidává další gól a rozdíl ve skóre utěšeně narůstá. (13:32)

50
    V krátkém časovém sledu teď přidali hostující házenkářky další dvě branky a tohle již vypadá na pořádný debakl. (13:31)

49
    A Mihačová stále nemá dost a z křídla dává další gól. (13:29)

48
    Další branku Poruby přidává Mihačová. (13:28)

47
    Bohužel až nyní jsme získali plnohodnotný obrazový signál z Hodonína, pojďme si tedy popsat alespoň blížící se závěr zápasu. V něm prozatím jasně dominují hostující hráčky, za něž na rozdíl 14 bodů zvyšuje Svobodová. (13:27)

44
    Po hodně zajímavém vstupu do druhé půle se hra poněkud zklidnila a branek, především těch v brance Hodonína, značně ubylo. (12:26)

37
    Troufám si tvrdit, že o vítězi dnešního zápasu je již rozhodnuto. Vstup do druhé půle se domácím vůbec nevydařil, a tak pro hráčky Poruby nebyl problém vytvořit si náskok dvanácti gólů, o který již nejspíš nepřijdou. (12:24)