Toronto – Carolina 3:6 (kon.) | NY Rangers – Arizona 5:2 (kon.) | Boston – San Jose 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Winnipeg 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Detroit 3:2 (kon.) | Florida – Anaheim 8:3 (kon.)
Montreal – LA Kings 0:4 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 5:4 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 6:4 (kon.)
Edmonton – Dallas 5:4 (kon.) | Vancouver – Washington 6:2 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Kings přidávají čtvrtou branku! Hosté vybojovali puk ve třetině Canadiens a KURTIS MACDERMID dostal puk na modrou čáru odkud se ho rozhodl nahodit na branku. Nához to byl povedený, protože trefil čepel domácího Shawa a ta kotouč ztečovala mimo dosah Price! Asistence: Drew Doughty, Andrew Doughty.
    34:35 Anže KOPITAR - 0:3

34:35
    King přidávají další gól! Hosté se prosazují i při hře 4 na 4! ANŽE KOPITAR si s pukem dojel až na hranici kruhu pro vhazování a prudkou střelou do šibenice nedal Priceovi šanci zasáhnout! Bez asistence.
    19:10 Tyler TOFFOLI - 0:2

19:10
    Studená sprcha pro domácí tým! Kings přidávají další gól do šatny! Mladíček Mete špatně rozehrál ve své třetině, jeho nahrávku vystihl TYLER TOFFOLI, který nabídkou nepohrdl a nikým nebráněný prostřelil Price z kruhu pro vhazování! Bez asistence.
    18:59 Adrian KEMPE - 0:1

18:59
    A máme tu první branku zápasu! Forbot stihl zachytit kotouč v útočném pásmu a rozhodl se vypálit od modré čáry, střelu těsně před Price tečoval ANDRIAN KEMPE, kterému se tak podařilo překonat domácího brankáře! Asistence: Derek Forbot.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 19. Kempe (Forbort), 20. Toffoli, 35. Kopitar, 44. MacDermid (Doughty, Kempe)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Mete, S. Weber, Davidson, Petry, Alzner, Jo. Benn – Lehkonen, Drouin, Byron – Pacioretty, Danault, A. Shaw – Hudon, Plekanec, Gallagher – Galchenyuk, McCarron, Ščerbak.
    Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, MacDermid, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, Kempe, Toffoli – Cammalleri, Lewis, Andreoff – Laich, Dowd, Amadio.

Rozhodca: O’Halloran, Rooney – Smith, Nowak