Spišská N. Ves – Skalica 6:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (1:2 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 6:2 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 3:1 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 2:3 (po pr.)
TSS GROUP Dubnica
6:2 (2:0, 2:0, 2:2)
HK 95 Považská Bystrica
Streda 25.10.2017, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 13. kolo

Dubnica potvrdila úlohu favorita a poradila si s Považskou Bystricou jednoznačne 6:2. Hostia aj naďalej zostávajú na dne tabuľky so šiestimi bodmi na svojom konte. Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na Vás opäť nabudúce! Krásny zvyšok večera! (20:24:32)

58:23
    Dubnica dáva gól! Gól strelil ĎURIŠ. Asistencie Ďurkech.
    Domáci dokázali využiť presilovú hru v posledných minútach a odpovedali na predchádzajúci gól hostí.

57:24
    Považská Bystrica dala gól!
    Gól strelil HRUŠÍK. Asistencie Bajaník.
    Hostia v samom závere pridali aj druhý gól. Na zdramatizovanie zápasu to však stačiť nebude.

56:50
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hákovanie).

55:49
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Themár – 2 min., držanie hokejky).

52:47
    Domáci v plnom počte.

50:47
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trška – 2 min., krosček).

48:48
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Špankovič – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

46:37
    Gól strelil BLAŠKO. Asistencie Kukuča, Miro.
    Hostia sa postarali v závere zápasu aspoň o čestný úspech a pokazili domácemu brankárovi čisté konto.

Dnešné stretnutie sleduje 721 divákov.

43:43
    Dubnica dáva gól! Gól strelil KANAET. Asistencie Trška.
    Dubničania pridávajú už piaty gól do siete hostí a zápas je viac menej rozhodnutý.

41:24

40:57
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Madový – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

40:57
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Madový – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hrubosť).

40:01

Máme za sebou druhú tretinu a domáci pohodlne vedú o štyri góly. Zdá sa, že dnes by mali dotiahnuť zápas do víťazného konca.

40:00

39:24
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Trška – 2 min., podrazenie).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Filip Sabo

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Ďuriš (Jakúbek), 1. Nemček (Rehák), 23. Nemček (Burzala), 32. Hegyi (Kluka), 44. Kanaet (Trška), 59. Ďuriš (Ďurkech) – 47. Blaško (Kukuča, Miro), 58. Hrušík (Bajaník)

TSS GROUP Dubnica: Kutej – Rehák, Burzala, Bobček, Madový, Ďurkech, Trška, Themár – Jakúbek, Ďuriš, Švec – Kluka, Hegyi, Nemček – Trenčan, Kanaet, Kútny – Špankovič, Jakubík, Berák
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Bednár, Niník, Dvořák, Majerčík, Kvocera, Bajaník, Solar – Dolinajec, Zlocha, Valášek – Rodionov, Schroner, Cíger – Koleda, Kukuča, Hrušík – Blaško, Jurášek, Miro

Rozhodca: M. Valach – L. Ševčík, O. Durmis