Dunajská Streda – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Nitra | 0:0 (kon.) | | | Trnava – Podbrezová | 2:0 (kon.) |
Senica – Ružomberok | 0:3 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava | 3:2 (kon.) |
L. Mikuláš – Lok. Košice | 1:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Žilina B | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Šamorín | 1:0 (kon.) |
Poprad – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Inter Bratislava – Nové Mesto n/V | 2:3 (kon.) |
Teplice – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Jablonec – Sparta Praha | 0:3 (kon.) |
Chelsea – Watford | 4:2 (kon.) | | | Huddersfield Town – Manchester United | 2:1 (kon.) | | | Manchester City – Burnley | 3:0 (kon.) |
Newcastle – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Stoke City – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Swansea – Leicester | 1:2 (kon.) |
Southampton – West Bromwich | 1:0 (kon.) |
Levante – Getafe | 1:1 (kon.) | | | Real Betis – Alavés | 2:0 (kon.) | | | Valencia – Sevilla | 4:0 (kon.) |
Barcelona – Malaga | 2:0 (kon.) |
Lipsko – Stuttgart | 1:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Leverkusen | 1:5 (kon.) | | | Frankfurt – Dortmund | 2:2 (kon.) |
Augsburg – Hannover | 1:2 (kon.) | | | Hamburger – Bayern | 0:1 (kon.) |
Sampdoria – Crotone | 5:0 (kon.) | | | Neapol – Inter | 0:0 (kon.) |
Lokeren – Charleroi | 1:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 1:0 (kon.) | | | Eupen – Mechelen | 4:1 (kon.) |
Kortrijk – Gent | 1:1 (kon.) |
Feirense – Rio Ave | 1:0 (kon.) | | | Setúbal – Marítimo | 3:1 (kon.) | | | Porto – Ferreira | 6:1 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 2:2 (kon.) | | | Tosno – Rostov | 1:1 (kon.) | | | Kazaň – FK Dinamo Moskva | 0:0 (kon.) |
S. Moskva – Perm | 0:0 (kon.) |
Monaco – Caen | 2:0 (kon.) | | | Amiens – Bordeaux | 1:0 (kon.) | | | Angers – Toulouse | 0:1 (kon.) |
Metz – Dijon | 1:2 (kon.) | | | Nantes – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Rennes – Lille | 1:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Vítkovice | 0:2 (kon.) | | | Třinec – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Ústí n. L. | 4:0 (kon.) |
Hr. Králové – Sokolov | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Opava | 2:1 (kon.) |
Sturm Graz – Mattersburg | 3:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Wolfsberger | 3:2 (kon.) | | | St. Pölten – Linz | 0:1 (kon.) |
Breda – Zwolle | 0:2 (kon.) | | | Excelsior – Sparta Rotterdam | 1:1 (kon.) | | | Venlo – Den Haag | 0:2 (kon.) |
Twente – Kerkrade | 3:0 (kon.) |
Sandecja Nowy Sącz – Kraków | 1:1 (kon.) | | | Pogoń – Termalica | 2:3 (kon.) | | | Gdańsk – Lech Poznań | 3:3 (kon.) |
Yanbian Funde FC – Henan Jianye | 1:2 (kon.) |
koniec
FC Hradec Králové
0:1
(0:0)
FK Baník Sokolov
81
|
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Matěj Končal, přichází Martin Rychnovský.
|
|
77
|
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jakub Šípek, přichází Filip Zorvan.
|
|
73
|
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Vojtěch Přeučil, přichází Lukáš Provod.
|
|
65
|
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Ladislav Martan, přichází Jiří Miker.
|
|
65
|
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Karel Knejzlík, přichází Igor Súkenník.
|
|
60
|
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Adam Ševčík, přichází František Dvořák.
|
Góly:
50. Kosak
Rozhodca: Dubravský – Vodrážka, Lakomý
Diváci:
Karty: 88. Schwarz (HKR) – 6. Strada (SOK), 37. Kosak (SOK)
Nepremenená penalta:
FC Hradec Králové:
Ottmar – Pajer, Nosek, Bederka, Knejzlík (65. Súkenník) – Schwarz, M. Černý (C), Vlkanova – Martan (65. Miker), Pázler, Šípek (77. Zorvan).
Náhradníci: Lindr – Miker, Zorvan, Krátký, Súkenník, Mudra, Jirsák.
Tréner:
FK Baník Sokolov: Bolek – Strada, O. Ševčík, Mráz, Mejdr – Kosak, Machek, Jakub Dvořák II. (C), Končal (81. Rychnovský) – Přeučil (73. Provod), A. Ševčík (60. Dvořák).
Náhradníci: Belaň – Dvořák, Hlavatý, Rychnovský, Provod.
Tréner:
Náhradníci: Lindr – Miker, Zorvan, Krátký, Súkenník, Mudra, Jirsák.
Tréner:
FK Baník Sokolov: Bolek – Strada, O. Ševčík, Mráz, Mejdr – Kosak, Machek, Jakub Dvořák II. (C), Končal (81. Rychnovský) – Přeučil (73. Provod), A. Ševčík (60. Dvořák).
Náhradníci: Belaň – Dvořák, Hlavatý, Rychnovský, Provod.
Tréner:
Rozhodca: Dubravský – Vodrážka, Lakomý
Diváci:
Lukáš Foff