Astana – Tel Aviv 4:0 (kon.) | Lugano – Plzeň 3:2 (kon.) | Be'er Sheva – FCSB 1:2 (kon.)
Borisov – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.) | CZ Belehrad – Arsenal 0:1 (kon.) | Konyaspor – Salzburg 0:2 (kon.)
Marseille – Guimarães 2:1 (kon.) | Östersunds FK – Bilbao 2:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Hertha 2:1 (kon.)
Nice – Lazio 1:3 (kon.) | Waregem – Arnhem 1:1 (kon.) | Zenit – Rosenborg 3:1 (kon.)
Vardar – Sociedad 0:6 (kon.) | Villarreal – Slavia 2:2 (kon.) | Skenderbeu – Partizan 0:0 (kon.)
D.Kyjev – YB Bern 2:2 (kon.) | Braga – Razgrad 0:2 (kon.) | Hoffenheim – Başakşehir 3:1 (kon.)
AC Miláno – AEK Atény 0:0 (kon.) | Austria – Rijeka 1:3 (kon.) | Everton – Lyon 1:2 (kon.)
Bergamo – Limassol 3:1 (kon.) | Tiraspol – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Zlín – Kodaň 1:1 (kon.)
FC Zlín
1:1 (1:1)
FC Kodaň
Štvrtok 19.10.2017, 21:05 • Andrův stadión, Olomouc • Európska liga • Skupina F

Tak druhý polčas tohto zápasu nebol ani tak zaujímavý po futbalovej stránke. Sledovali sme síce vyrovnané stretnutie a aj v tomto dejstve sme mali možnosť vidieť príležitosti na oboch stranách, ale v 72. minúte sa hra prerušila pre hustú hmlu. Síce sa potom pokračovalo ďalej, ale nepriaznivé podmienky výrazne ovplyvnili dianie na ihrisku a tak sme už nič zaujímavého nevideli. Zlín tak doma remizoval s Kodaňou 1:1 a oba tímy získavajú bod do tabuľky a strelili svoj prvý gól v základnej skupine.

S týmto konštatovaním sa už lúčim a prajem dobrú noc. Zápasom Vás sprevádzal Miroslav Revaj. (23:20:41)

90+22

90+22
    Hostia faulovali na útočnej polovičke a Zlín sa tak dostáva k lopte. Zrejme to už bude posledná útočná snaha v tomto zápase.

90+21
    Domáci loptu upratali do bezpečia, Kodaň však ešte ostáva na útočnej polovičke. Ostávajú už len posledné minútky.

90+20
    Kodaň prenikla na útočnú polovičku a získava ešte rohový kop. Zlín sa tak bude musieť v závere zápasu brániť.

90+19
    Pomaly sa blíži záver zápasu, ale časomiera na štadióne a ani v oficiálnych štatistikách nie je zosúladená, niekde sa ukazuje 87. minúta a niekde zase 19 minúta nastaveného času. Podstatné je, že už veľa času neostáva.

90+18
    Túto útočnú snahu domáci prerušil postranný rozhodca, ktorý signalizuje ofsajd.

90+17
    Momentálne sa nič zaujímavého nedeje, oba tímy sa boja v niečom riskovať pri týchto podmienkach aké sú. Deľba bodov by tak zrejme bola aj spravodlivá.

90+16
    Ani táto situácia nič zaujímavého nepriniesla, Andersen má loptu vo svojich rukaviciach.

90+15
    Vukadinovič centroval pred bránu hostí, loptu na rohový kop odvrátil Denis Vavro. Kodaň sa tak bude musieť brániť.

90+14
    Postupne sa znova osmeľujú aj domáci futbalisti, Kodaň si tak musí dávať pozor na rýchly útočné výpady tohto českého celku.

90+13
    Zlín sa po dlhšej dobe dostal pred pokutové územie svojho súpera, loptu však do bezpečia upratal Denis Vavro.

90+12
    Striedanie v tíme FC Fastav Zlín: z ihriska odchádza Ibrahim Benjamin Traoré, prichádza Lukáš Železník.

90+11
    Hostia sa usadili na útočnej polovičke, ale ani ich tlak neprináša žiadne zaujímavé momenty. Zápas vo veľkej miere aj ovplyvňuje tá hmla.

90+10
    Traoré centroval pred bránu hostí, loptu si napokon do svojich rukavíc stiahol vo vzduchu brankár Andersen.

90+9
    Kodaň zahrávala rohový kop, nevyústilo to však do žiadnej zaujímavej situácie.

90+8
    Striedanie v tíme FC Kodaň: z ihriska odchádza Uroš Matić, prichádza Danny Amankwaa.

90+7
    Niekde sa čas však uvádza normálne od minúty, v ktorej bola hra prerušená. Oficiálne však bolo nastavených 21 minút.