23:30 (13:16)
Helvetia Anaitasuna
cz Nedeľa 15.10.2017, 14:00Pohár EHF
    60
    Pár vteřin před koncem zaokrouhlil konečný výsledek přesnou ranou z rychlého brejku Gaston Fernandez. (23:30)

60
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Eduard Wildt). (23:29)
    59
    Martinez teď vyskočil vysoko nad všechny domácí hráče a tvrdou ranou přidává další gól Helvetie. (23:29)
    56
    Šindelář už je sice zpět na place, i tak ale stihl Chocarro přidat ještě jednu branku. (23:28)
    56
    Chocarro ale zkušeně přehazuje Herajta a vrací hostům náskok 4 branek. (23:27)
    55
    Milan Ivančev se trefuje parádní ranou o břevno i v oslabení, a Plzeň tak nadále drží se soupeřem krok. (23:26)

54
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (22:26)
    54
    Gól vstřelil tým Helvetia Anaitasuna (Martinez Buldain). (22:26)
    52
    Goni Arraras zkušeně proměňuje sedmičku a domácí si berou oddechový čas. (22:25)
    51
    Stehlík se trefuje střelou od pasu a opět snižuje na dvoubrankový rozdíl. (22:24)
    50
    Na Ugarteho pokus si Herajt sáhl, ale balon vyrazit nedokázal. (21:24)
    49
    Michal Tonar se počtvrté v utkání prosazuje ze sedmičky a snižuje na rozdíl dvou branek. (21:23)
    48
    Aguirrezabalaga se ihned po pauze trefuje do horní části branky. (20:23)
    47
    Dlouhou kombinaci domácích zakončuje přesnou ranou z levé strany na zadní tyč Martin Rom. (20:22)
    45
    Jakub Šíra skóruje z rychlého protiútoku a rozdíl ve skóre je opět jen třígólový. (19:22)

45
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Chmelík). (19:22)
    44
    Domácí odpovídají díky brance Jana Stehlíka. (18:22)
    44
    Goni střílí gól. V brance Plzně se teď objevil Herajt, který si krátce po obdržené brance připisuje výborný zákrok! (17:22)
    43
    Akorát s vypršením Jonášova trestu střílí pěkný gól domácí Ivančev. (17:21)

42
    Vyloučení také pro hosty, trestaným hráčem je Martinez Buldain. (16:21)

40
    Josef Jonáš dostává také dvouminutový trest, krátce předtím navíc hosté dokázali navýšit své vedení na rozdíl pěti gólů. (16:21)
    40
    Josef Jonáš zapisuje svou první branku v utkání a rychle snižuje. (16:20)
    39
    Gól vstřelil tým Helvetia Anaitasuna (Balenciaga Azcue). (15:20)
    37
    Hosté přesilovku rychle využívají. To domácím se na druhé straně útok nepovedl a opět se budou muset bránit. (15:19)

37
    Jan Chmelík dostává dvouminutový trest. (15:18)
    35
    Na druhém konci hřiště ale rychle odpovídá Exteberria Uriz. (15:18)
    35
    Šafránek výborně vystihl přihrávku hostů a vyslal Roma do brejku. Ten přesnou střelou k tyči skóruje. (15:17)
    34
    Teď už se Michal Tonar trefuje přesně a snižuje opět na tříbrankový rozdíl. (14:17)
    33
    Prosazují se tedy hosté, jmenovitě Dos Santos Maestro. (13:17)

33
    Tonar výborně vypíchl hostům nepřesnou přihrávku, samostatný únik ale zakončil jen střelou do břevna. (13:16)
    30
    Pár vteřin před koncem poločasu ještě přidává další gól domácích výbornou střelou pod břevno Jiří Fořt. (13:16)
    30
    Už v poslední minutě první půle přidává Michal Tonar další gól Talentu. (12:16)
    29
    Gól vstřelil tým Helvetia Anaitasuna (Chocarro Gorraiz). (11:16)
    26
    A Helvetia se opět prosazuje. Cerreta Jung přidává patnáctý gól Španělů, kteří už jsou navíc v plném počtu. (11:15)
    26
    Úplně volný zůstal na ose hřiště Martin Rom a skóruje. Hosté to následně zkoušejí bez gólmana. (11:14)
    25
    Gól vstřelil tým Helvetia Anaitasuna (Gaston Fernandez). (10:14)
    24
    Pátý gól navíc přidává ze sedmičky Michal Tonar a domácí se dostávají opět na rozdíl tří branek. (10:13)

24
    Ugarte Cortes je prvním vyloučeným hráčem dnešního utkání. (9:13)
    23
    Ondřej Šafránek přidává svou třetí branku v zápase a snižuje. (9:13)

23
    Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (David Poloz). (8:13)
    23
    Gól vstřelil tým Helvetia Anaitasuna (Chocarro Gorraiz). (8:13)
    22
    Hosté přidávají v krátkém časovém sledu další dvě branky a domácí si berou oddechový čas. (8:12)
    21
    Pěknou kombinaci domácích zakončil z dobré pozice Ondřej Šafránek. (8:10)
    20
    Z rychlého kontru hosté pohodlně navyšují na rozdíl tří branek. (7:10)
    19
    Opět dostal Filipe Mota příležitost při sedmičce a opět byl úspěšný. (7:9)
    18
    David Poloz skóruje z pravé strany a snižuje na 7:8! (7:8)
    16
    Ondřej Šafránek se trefuje a snižuje na rozdíl dvou branek! (6:8)
    15
    Filipe Mota proměňuje sedmičku na druhé straně. (5:8)
    13
    Podruhé se trefuje ze značky sedmimetrového hodu Michal Tonar. (5:7)

12
    Žlutá karta pro tým Helvetia Anaitasuna (Goni Arraras). (4:7)
    12
    Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík). (4:7)

11
    Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (3:7)
    10
    Z pravé strany se trefuje Exteberria Uriz a navyšuje vedení hostů na 7:3. (3:7)
    10
    A potřetí se trefuje Michal Tonar! (3:6)
    9
    Hosté ale opět rychle odskakují další přesnou střelou. (2:6)
    9
    Michal Tonar se trefuje i ze hry a snižuje na 2:5. (2:5)
    8
    Gól vstřelil tým Helvetia Anaitasuna (Bazan Legasa). (1:5)
    8
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Michal Tonar).