Kazachstan – Bulharsko | 1:1 (kon.) | | | Bosna – Portugalsko | 3:1 (kon.) | | | Arménsko – Rakúsko | 0:5 (kon.) |
Cyprus – Belgicko | 0:2 (kon.) | | | Gibraltar – S. Macedónsko | 1:0 (kon.) | | | Turecko – Maďarsko | 0:0 (kon.) |
Lotyšsko – Škótsko | 0:2 (kon.) | | | Ukrajina – Holandsko | 1:1 (kon.) | | | Fínsko – Dánsko | 0:5 (kon.) |
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko | 0:2 (kon.) | | | Srbsko – Rusko | 3:2 (kon.) | | | Andorra – Anglicko | 0:1 (kon.) |
Litva – Poľsko | 0:2 (kon.) | | | Bielorusko – Moldavsko | 3:1 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Gruzínsko | 3:1 (kon.) |
Švédsko – Malta | 3:0 (kon.) | | | Nórsko – Nemecko | 3:1 (kon.) | | | Albánsko – Island | 0:0 (kon.) |
Slovensko – Španielsko | 1:4 (kon.) | | | Sev. Írsko – Estónsko | 4:2 (kon.) | | | San Maríno – Grécko | 0:5 (kon.) |
Francúzsko – Bielorusko | 2:1 (kon.) | | | Luxembursko – Bulharsko | 1:1 (kon.) | | | Holandsko – Švédsko | 2:0 (kon.) |
Maďarsko – Faerské ostrovy | 1:0 (kon.) | | | Lotyšsko – Andorra | 4:0 (kon.) | | | Portugalsko – Švajčiarsko | 2:0 (kon.) |
Belgicko – Cyprus | 4:0 (kon.) | | | Estónsko – Bosna | 1:2 (kon.) | | | Grécko – Gibraltar | 4:0 (kon.) |
Japonsko – Haiti | 3:3 (kon.) | | | Rusko – Irán | 1:1 (kon.) |
Austrália – Sýrie | 2:1 (po pr.) |
koniec
Nórsko
3:1
(1:1)
Nemecko
81
|
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Johannes Eggestein.
|
|
73
|
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Platte, přichází Serra.
|
|
61
|
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Ochs, přichází Passlack.
|
Góly:
45. Thorsby, 56. Odegaard, 71. Thorsby – 32. Teuchert
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:12.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 27. Risa (NOR), 88. Jenssen (NOR) – 88. Passlack (GER), 90. Tah (GER)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:12.
Nórsko:
Rossbach – Reitan, Olsen, Ajer, Jenssen, Risa – Odegaard, Fossum (C), Ryerson – Thorsby, Bjordal
Náhradníci: Wichne, Hoff, Johnsen, Knudsen, Svendsen, Utvik, Zekhnini
Tréner:
Nemecko: Nubel – Stenzel, Tah (C), Baumgartl, Henrichs – Ochs, J. Eggestein, Kehrer, Hartel – Platte, Teuchert
Náhradníci: Passlack, Moritz, Anton, M. Eggestein, Serra, Waldschmidt
Tréner:
Náhradníci: Wichne, Hoff, Johnsen, Knudsen, Svendsen, Utvik, Zekhnini
Tréner:
Nemecko: Nubel – Stenzel, Tah (C), Baumgartl, Henrichs – Ochs, J. Eggestein, Kehrer, Hartel – Platte, Teuchert
Náhradníci: Passlack, Moritz, Anton, M. Eggestein, Serra, Waldschmidt
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
David Suchý