Orange 20 – Zvolen | 3:4 (po pr.) |
Vítkovice – Olomouc | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Sparta Praha – Litvínov | 3:1 (kon.) |
Toronto – Chicago | 4:3 (po pr.) | | | Tampa Bay – Washington | 4:3 (po pr.) | | | Edmonton – Winnipeg | 2:5 (kon.) |
Anaheim – Calgary | 0:2 (kon.) |
Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk | 5:4 (po pr.) | | | Omsk – Barys | 3:4 (kon.) | | | Jekaterinburg – Viťaz | 5:3 (kon.) |
Jugra Chanty-Mansijsk – Red Star Kunlun | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Helsinki | 0:3 (kon.) |
Něman Grodno – Jyväskylä | 3:0 (kon.) | | | Třinec – HV71 | 3:0 (kon.) | | | TPS – Nottingham | 5:2 (kon.) |
IFK Helsinky – Cracovia | 6:3 (kon.) | | | Redhawks – Kometa Brno | 3:0 (kon.) | | | Brynäs – Mníchov | 2:3 (kon.) |
Mannheim – Esbjerg | 4:1 (kon.) | | | Zug – Vienna | 3:1 (kon.) | | | Bern – Hradec Králové | 5:2 (kon.) |
Gap – Frölunda | 1:3 (kon.) |
Česko – Kladno | 3:2 (kon.) |
Nitra – Budapešť | 4:4 (po pr.) |
Švédsko – Japonsko | 2:3 (kon.) | | | Nemecko – Slovensko | 3:0 (kon.) |
koniec
Traktor Čeljabinsk
0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
Jokerit Helsinki
30:27
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
21:38
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Rybakov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
17:24
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., podražení).
|
|
12:19
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Oliver Lauridsen – 2 min., držení protihráče).
|
|
10:36
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Henri Ikonen – 2 min., držení protihráče).
|
|
05:31
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., hákování).
|
|
03:11
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., vysoká hůl).
|
Góly a asistencie:
5. Gilroy (Jensen, Regin), 7. Norman (O'Neill, Tolvanen), 59. Gilroy (Anttila)
Rozhodca: Roman Gofman, Viktor Gašilov – Alexandr Sysujev, Viktor Tomilov
Diváci: 6 500
Nepremenená penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Demčenko (Francouz) – Višnevskij, Bailen, Kolcov, A. Petrov (A), Borodkin, Mamajev, Alexejev, Isajev – Gynge, Szczechura, Jakuceňa (A) – , Rybakov, Kokujov – Kručinin (C), Polygalov, Penkovskij – Šipin, , Gubarev.
Náhradníci:
Tréner:
Jokerit Helsinki: Zapolski (Ratilainen) – Lepistö (A), Lundin, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen, Rautanen – Jensen, Regin (C), Huhtala – Tolvanen, O'Neill, Jormakka – Joensuu (A), Norman, Palola – H. Ikonen, Pihlström, Anttila.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Jokerit Helsinki: Zapolski (Ratilainen) – Lepistö (A), Lundin, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen, Rautanen – Jensen, Regin (C), Huhtala – Tolvanen, O'Neill, Jormakka – Joensuu (A), Norman, Palola – H. Ikonen, Pihlström, Anttila.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Roman Gofman, Viktor Gašilov – Alexandr Sysujev, Viktor Tomilov
Diváci: 6 500
Jiří Sameš