Kärpät Oulu
cz Štvrtok 05.10.2017, 13:00 • Kuortaneen Urheiluopisto • Reprezentace žien U18

52:12
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po dvou minutách se podařilo českému týmu odskočit a tohle už vypadá o poznání lépe. SANDRA HALOUNOVÁ mířila z levého kruhu k tyčce finské branky a je to 4:2! Asistence: Daniela Pejšová.

50:05
    V polovině třetí třetiny jdou české juniorky potřetí v zápase do vedení! Z předbrankového prostoru skóruje NIKOLA DÝCKOVÁ – 3:2. Bez asistence.

40:46
    Kärpät Oulu právě vstřelil branku!
    Třetí přesilová hra měla opačný účinek, než by se nám líbilo. Kärpät srovnává skóre ve vlastním oslabení po gólu EVELIINY HUTTULAOVÉ – 2:2. Bez asistence.

40:00
    Oulu střídá brankářky, Johannu Oksmanovou nahrazuje Anni Keisalaová.

38:55
    Třetí nedovolený zákrok Finek v této části, Lilli Antinmäkiová (OUL) se provinila nedovoleným bráněním české brankářky.

38:13
    Ještě před odchodem do kabin si bereme zpátky ztracené vedení! Znovu u toho byla třetí formace, střelou z levého kruhu se tentokrát prosazuje KLÁRA SEROISZKOVÁ – 2:1. Asistence: Patricie Škorpíková.

32:05
    Nezadařilo se, ale po chvilce přichází další možnost. Janina Arová (OUL) je vyloučena za podražení.

29:36
    Češky si vzápětí zahrají svou první přesilovku, Eveliina Huttulaová (OUL) pyká za sekání.

28:33
    Vstup do této dvacetiminutovky sice českému týmu vyšel, měl i několik dalších šancí, jenže teď je vyrovnáno. Rovněž z bezprostřední blízkosti poprvé překonala gólmanku Bláhovou JONNA YLI-MÄENPÄÄOVÁ – 1:1. Asistence: Jenniina Nylundová, Monica Sarkkinen Mataová.

21:01
    Výborně, naše juniorky se minutu po startu druhé třetiny ujímají vedení! Z hranice brankoviště se po akci třetího útoku prosadila KAROLÍNA HORNICKÁ – 1:0. Asistence: Patricie Škorpíková, Vivien Šmajdová.

05:24
    Český tým jde poprvé do čtyř, Alexandra Halounová (CZE) je vyloučena za podražení.

Martin Voltr

Góly a asistencie: 22. Hornická (Škorpíková, Šmajdová), 39. Seroiszková (Škorpíková), 51. Dýcková, 53. S. Halounová (Pejšová) – 29. Yli-Mäenpääová (Nylundová, Sarkkinen Mataová), 41. Huttulaová

Česko: Bláhová (Švejdová) – Pejšová, Kotounová (A), Erbenová (C), Škrdlová (A), Seroiszková, Šmajdová, Radová – Lorencová, A. Halounová, S. Halounová – Matoušková, Lerchová, Dýcková – Škorpíková, Hornická, Sarnovská – Mazancová, V. Černá, Čajanová. Trenér: Pavel Zuziak.
    Kärpät Oulu: Oksmanová (41. Keisalaová) – Sarkkinen Mataová, Remesová (C), Tervalaová, Arová, Kaijankoskiová, Antinmäkiová – Huttulaová, Yli-Mäenpääová (A), Huuskonenová – Hulanmäkiová, Nylundová, Koukkulaová – Reinikainenová, Välikangasová, Wäänänenová (A) – Grönroosová, Tervová, Wiková. Trenérka: Mira Kuismaová.

Rozhodca: Nurmiová – Haiminenová, Kauhanenová (všechny FIN).