Topoľčany – Orange 20 4:3 (kon.)
HC Topoľčany
4:3 (1:2, 2:0, 1:1)
HK Orange 20
Nedeľa 01.10.2017, 17:00 • ZŠ Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 5. kolo

57:06
    Topoľčany dali gól!
    To je neuveriteľné! MARTIN UHNÁK skóruje pri vlastnom oslabení. Dvadsiatka naďalej pokračuje v presilovke, do konca zápasu zostávajú menej ako tri minúty. Asistencie Martin Král, Peter Šťastný.

47:50
    HK Orange 20 dalo gól!
    Dráma v Topoľčanoch pokračuje, mladíci vyrovnávajú zásluhou VLADIMÍRA VYBIRALA. Asistencie Viliam Čacho, Filip Vašaš.

34:07
    ALBÍN PODSTAVEK si po asistencii pripísal aj gól. Domáci v zápase prvýkrát vyhrávajú, som zvedavý, ako dlho im to vedenie vydrží. Asistencia Juraj Ďurčo.

27:31
    Opäť začíname od začiatku, FILIP PEKARČÍK prekonáva Hlavaja. Asistencia Martin Uhnák.

10:12
    Premenená presilovka na strane hostí, postaral sa o to VILIAM ČACHO. Asistencie Filip Vašaš, David Hílek.

06:39
    Hostia sa z vedenia tešili necelé tri minúty, potom zaúradovala prvá lajna Topoľčian a je vyrovnané. Na 1:1 vyrovnáva DOMINIK LAŠŠO. Asistencie Albín Podstavek, Ivan Kohút.

03:58
    NIKI JAŠKO potvrdzuje úloha lídra mladíkov, keď na konci štvrtej minúty otvára skóre zápasu s Topoľčanmi.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Laššo (Podstavek, Kohút), 28. Pekarčík (Uhnák), 35. Podstavek (Ďurčo), 58. Uhnák (Král, Šťastný) – 4. Jaško, 11. Čacho (Vašaš, Hílek), 48. Vybiral (Čacho, Vašaš)

HC Topoľčany: Kompas – Ďurčo, Kohút, Bystričan, Nitriansky, Hrudík, Král, Duran – Podstavek, Laššo, Minárik, Tábi, Uhnák, Pekarčík, Hudec, Novák, Geier, Gašparovič, Šťastný, Hrabčák
    HK Orange 20: Hlavaj – Hedera, Dlapka, Hílek, Fereta, Matejovič, Zeleňák, Kuna, Krempaský – Jaško, Kundrik, Mesaroš, Vybiral, Čacho, Vašaš, Smolka, Tamáši, Bjalončík, Musliu, Šmída, Marcinek

Rozhodca: Adamec – Valo, Frimmel