Spišská N. Ves – Trnava 3:1 (kon.) | Michalovce – Nové Zámky B 8:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 1:7 (kon.)
Topoľčany – Skalica 4:5 (0:1 po s.n.) | Osmos Bratislava – Dubnica 4:2 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HK Gladiators Trnava
Piatok 29.09.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 6. kolo

Zápas sa končí výsledkom 3:1! (19:06:34)

59:33
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Brzák – 2 min., vrazenie na mantinel).

57:41
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Lukačovič – 2 min., sekanie).

57:28
    Spišská Nová Ves dala gól!

MATEJ GIĽÁK dávaj aj tretí gól domáceho tímu a tak v tomto zápase zavŕšil hattrick! Stav zápasu je krátko pred koncom tretej tretiny 3:1!
    Asistencia: Jakub Lesňák.

51:53
    Hostia v plnom počte.

49:53
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ftáčnik – 2 min., hákovanie).
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Košecký – 2 min., krosček).

49:36

47:36
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Poldruhák – 2 min., držanie).

45:12

V 46. minúte zápasu domáci znova vyhrávajú o jeden gól – 2:1! Autorom gólu je MATEJ GIĽÁK.
    Asistencia: Fratišek Forrai, René Štrauch.

44:31
    Domáci v plnom počte.

43:22

42:31
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

41:22
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Kamenický – 2 min., krosček).

40:01

Po dvoch tretinách je stav zápasu 1:1!

40:00

38:38
    Trnava dala gól!

Krátko pred koncom druhej tretiny sa hosťom podarilo vyrovnať na 1:1! Autorom gólu je MARTIN HRBÁČIK.
    Asistencia: Juraj Kamenický.

30:06
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Giľák (Šterbák), 46. Giľák (Forrai, Štrauch), 58. Giľák (Lesňák) – 39. Hrbáčik (Kamenický)

HK Spišská Nová Ves: Gavalier – Vantroba, Zekucia, Bdžoch, Halász, Šterbák, Forrai, Bednarčík, Krmenčík – Findura, Vartovník, Chmeľ – Mikula, Nagy, Zwick – Giľák, Štrauch, Lesňák – Ferleťák, Olejník, Adamčík
    HK Gladiators Trnava: Gibl – Košecký, Mihalko, Poldruhák, Hutár, Burian, Mikeš – Lukačovič, Shmidt, Mrava – Hrbáčik, Ševčík, Kamenický – Mikeš, Brzák, Ftáčnik

Rozhodca: Peter Korba – Ondrej Homola, Maroš Pribula (video – Findura)