Florida – Tampa Bay 5:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 5:1 (kon.) | Detroit – Chicago 2:4 (kon.)
Nashville – Columbus 3:4 (1:2 po s.n.) | St. Louis – Minnesota 2:3 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:1 (kon.)
Vegas – Colorado 2:4 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:0 (kon.) | LA Kings – Arizona 4:1 (kon.)
Anaheim Ducks
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
San Jose Sharks
cz Piatok 29.09.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Príprava NHL

To je ode mě vše a hezký den! (06:32:02)

Je dobojováno ! Domácí hokejisté vracejí porážku žralokům z prvního přípravného utkání. Dnešní utkání rozhodla až třetí třetina, ve které se prosadil Wagner, Vermette a Kossila.

Anaheim právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky posílá kotouč KALLE KOSSILA a rozhoduje tak o dnešním vítězství domácího celku. Asistence: Giovanni Fiore.

56:17
    Autorem branky je ANTOINE VERMETTE. Asistence: Ondřej Kaše a Nick Ritchie.

56:02
    Manson otestoval Jonese, ale ten další puk za svá záda zatím nepouští.

55:50
    Ward tečoval střelu před brankou, ale Berra kryje.

54:25
    Tak přece jen se Heed dostal ke střele na branku od modré čáry. Jeho střelu však Berra kryje.

53:45
    Fiore zablokoval střelu Carpentera. San Jose je nyní hodně aktivní.

53:12
    Tim Heed ani napotřetí nedostal puk k Berrovi. Tentokrát mu střelu zablokoval Holzer.

52:30
    Tim Heed pálil dvakrát od modré čáry, ale ani jednou jeho střela nedoletěla k Berrovi.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:04
    Hosté po inkasované brance ožili a tlačí se dopředu. Melker Karlsson páli z mezikruží, ale neuspěl.

49:02
    Na druhé straně se o něco podobného pokusil Hertl, ale Berra stejně jako Jones chytil jeho tečovanou střelu.

48:38
    Andrew Cogliano velice nebezpečně tečoval střelu těsně před Jonesem, ale ten ji nakonec i přes problémy chytil !

47:38
    Joel Ward a Ryan pálili na Berru, ale ten je v poklidu vychytal.

47:03
    Rakell otestoval Jonese, ale ten jeho střelu chytil a vzápětí se o dorážku pokoušel Shaw, ale ani on si na Jonese nepřišel.

46:58
    Ofsajd žraloků zastavuje hru.

45:28
    Autorem branky je CHRIS WAGNER. Asistence: Dennis Rasmussen a Korbinian Holzer.

44:47
    Anaheim měl výhodu 5 na 3, kterou nevyužil a vystřelil v ní pouze dvakrát.

44:24

44:00
    Ritchie stál sám proti Jonesovi, ale minul jeho branku ! Dobrá šance domácích !

43:25
    Hosté ve čtyřech,

42:58
    Beaucheminovu střelu zlikvidoval Jones.

42:24
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., hákování).

42:16
    Justin Braun zablokoval střelu Rakella. Následně střílel Fowler, ale jeho střela skončila na chráničích Ryana.

41:25
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., nedovolené bránění).

41:25
    DeMelo vyslal střelu na Berru, který si připisuje první zásah v dnešním utkání.

40:02
    Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Retto Berra.

40:01

Ve druhé třetině jsme se také branky nedočkali. Nejblíže k otevření skóre byl na konci třetiny Meier, který nastřelil tyčku Gibsonovi branky.
    Střely 12:15
    Hity 22:16

40:00

39:20
    Karlsson nebezpečně tečoval před Gibsonem a ten měl hodně práce s tímto kotoučem. Nakonec vše vyřešil a drží tak stav utkání na 0:0.

39:14
    Timo Meier nastřelil tyčku domácí branky !

39:01
    Tim Heed zablokoval střelu Cogliana.

38:24
    Joakim Ryan střílel z dobré pozice, ale minul domácí branku.

37:07

37:00
    Nick Ritchie už vypálil lépe a jeho střela došla až k Jonesovi, který musel zasahovat.

36:09
    Podobný pokus zkusil i Perry, ale jeho střela skončila na chráničích Heeda. San Jose dobře brání.

35:30
    Cam Fowler pálil, ale jeho pokus tečoval Hansen mimo tři tyče.

35:07
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Jacob Middleton – 2 min., krosček).

35:00
    Fiore z bezprostřední blízkosti minul branku Jonese. Vzápětí střílel Perry a Kossila, ale Jones vše pochytal a přerušil hru.

34:29

33:58
    Ryan ani nadvakrát nepřekonal Gibsona ! Tahle přesilová hra žraloků je nejpovedenější.

32:38
    Heed pálil od mantinelu, ale Gibson chytá jeho střelu do lapačky.

32:29
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., sekání).

32:15
    Holzer minul z pravého kruhu Jonesovu branku.

31:45
    Rasmussen prověřil Jonese od modré čáry.

31:14
    Joel Ward se pokusil o střelu, kterou mu zablokoval Cogliano.

30:43
    Goodrow se bekhendovou střelou pokusil překonat Gibsona, ale neuspěl.

30:15
    Vzápětí inkasoval Fiore tvrdý hit od Middletona.

29:55
    Giovanni Fiore střílel skoro zpoza brankové čáry, a tak jeho pokus Jones v poklidu kryje.

29:01
    Sorenes z bezprostřední blízkosti nepřekonal Gibsona, který si tak připisuje další zákrok.

27:36
    Cogliano prověřil Jonese, který raději přidržel kotouč a bude se tak vhazovat po jeho pravici.

26:53
    Tomáš Hertl předvedl již několikáté vhazování za sebou, které dokázal vyhrát. Tentokrát porazil Rakella.

26:53
    Přihrávka rukou zastavuje čas.

25:08
    DeMelo tentokrát dostal puk od modré až na Gibsona, ale ten jeho střelu v poklidu pokryl.

23:56
    Karlsson minul z dobré pozice z mezikruží branku!

23:15
    Zakázané uvolnění hostů.

22:38
    Ofsajd zastavuje hru.

21:39
    DeMelo střílel od modré, ale minul domácí branku.

20:59
    Ritchie pálil z velkého úhlu a jeho střela neměla šanci na úspěch.

20:02
    Rasmussen porazil v úvodním buly druhé třetiny českého centra Tomáše Hertla.

20:01

První třetina nám nenabídla branku a ani žádnou velkou šanci. Oba týmy si vypracovali jen pár střeleckých možností a hosté nedokázali využít dvě přesilové hry.
    Střely 5:6
    Hity 13:8

20:00

19:30
    Radim Šimek střelou od modré jen těsně minul branku.

19:10
    Teď už Jones přerušil hru po střele Fowlera.

19:00
    Rakell otestoval Jonese, který jeho střelu chytil a ihned rozehrál.

18:33
    Kevin Labanc se dostal ke střele z bodu pro vhazování, ale minul branku.

17:52
    Jakob Silfveberg v dobré pozici napálil pouze boční síťku Jonesovi branky.

16:10

15:15
    Hostům se zatím přesilovka vůbec nedaří a nemohou se dostat ani ke střele.

14:10
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., naražení zezadu).

14:10
    Hansenův pokusil zablokoval Montour.

12:06
    Carpenter se z vrcholku levého kruhu dostal ke střele, kterou musel Gibson likvidovat dobrým zákrokem.

11:28
    Rakellovu střelu zablokoval Tierney.

11:12
    Beuachemin hned po buly střílel, ale Jones jeho střeli viděl a v pohodě ji chytá.

11:00
    Zakázané uvolnění žraloků.

10:30
    Vermette zkoušel nahodit na Jonese, ale jeho pokus zablokoval Šimek.

09:45
    Goodrow pálil z mezikruží, ale Gibson opět zasahuje.

09:21
    Další ofsajd žraloků zastavuje časomíru.

08:41
    Radim Šimek ohrozil Gibsona od modré čáry, ten však jeho střelu chytá.

07:43
    Ofsajd zastavuje další snahu žraloků.

07:15
    Tomáš Hertl prověřil pozornost Gibsona z levého kruhu.

06:34

05:49
    Nejprve se o dorážku pokusil Joel Ward, kterého vychytal Gibson, ale puk jen vyrazil k Meierovi, který minul branku.

05:00
    Ryan střílel od modré, ale jeho byla zablokována domácím obráncem.

04:34
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., krosček).

03:05
    Brandon Montour jako první prověřil Jonese. Na druhé straně otestoval Gibsona prvním pokusem Karlsson.

01:37
    O první střelu se pokusil Ward, jenže nastřelil chrániče Rasmussena.

Mashinter-O'Regan-Goodrow.

V prvním vzájemném střetnutí vyhráli žraloci jednoznačně 5:0 a to především díky druhé třetině, ve které domácí nasázeli kačerům 4 branky. V tomto zápase nenastoupili žádné hvězdy obou celků, ale "jen" hráči z farmy. V dnešním utkání se pravděpodobně dočkáme lepšího obsazení hráčské lavice. San Jose má na svém kontě tři vítězství (nad Anaheimem, Vegas a Arizonou). Ducks odehráli už pět zápasů (2-3-0). Poslední utkání odehráli oba celky na ledě Arizony, kde žraloci zvítězili na nájezdy 4:5 a kačeři vyhráli 4:6. V přípravné tabulce se San Jose nachází na druhém místě za Edmontonem a Anaheim je na šesté příčce.

Ještě jednou zdravím všechny fanoušky zámořské NHL ! Přípravné zápasy se pomalu, ale jistě blíží ke konci a týmy začínají budovat finální soupisky pro novou sezónu. V dnešním utkání se podíváme na odvetné utkání kačerů a žraloků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 46. Wagner (Rasmussen, Holzer), 57. Vermette (Kaše, Ritchie), 57. Kossila (Fiore)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Megna, Holzer, Beuachemin, Montour, Fowler, Manson -

San Jose Sharks: Jones (Grosenick) – Ryan, Braun, Simek, Demelo, Middleton, Heed -