Astana – Slavia 1:1 (kon.) | Plzeň – Be'er Sheva 3:1 (kon.) | Lugano – FCSB 1:2 (kon.)
Kolín nad Rýnom – CZ Belehrad 0:1 (kon.) | Borisov – Arsenal 2:4 (kon.) | Salzburg – Marseille 1:0 (kon.)
Konyaspor – Guimarães 2:1 (kon.) | Bilbao – Zorja Luhansk 0:1 (kon.) | Östersunds FK – Hertha 1:0 (kon.)
Lazio – Waregem 2:0 (kon.) | Nice – Arnhem 3:0 (kon.) | Rosenborg – Vardar 3:1 (kon.)
Zenit – Sociedad 3:1 (kon.) | Tel Aviv – Villarreal 0:0 (kon.) | Partizan – D.Kyjev 2:3 (kon.)
Skenderbeu – YB Bern 1:1 (kon.) | Razgrad – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Braga – Başakşehir 2:1 (kon.)
AEK Atény – Austria 2:2 (kon.) | AC Miláno – Rijeka 3:2 (kon.) | Lyon – Bergamo 1:1 (kon.)
Everton – Limassol 2:2 (kon.) | Lok. Moskva – Zlín 3:0 (kon.) | Tiraspol – Kodaň 0:0 (kon.)
FC Astana
1:1 (1:1)
SK Slavia Praha
Štvrtok 28.09.2017, 17:00 • Astana Arena, Astana • Európska liga • Skupina A

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok večera. Prenosom vás sprevádzal Viktor Kalinács. (18:55:54)

Je dobojované. O všetkom podstatnom sa rozhodlo ešte v prvom polčase, po zmene strán zápas stratil na svojej atraktivite. Skóre otvorili hostia, hlavičkou sa presadil Michael Ngadeu. Slavia mala ďalšie príležitosti. Dovolím si povedať, že ak by Sýkora so Stochom namiesto brvna rozvlnili sieť, bolo by po zápase. Namiesto toho prišiel trest, v 42. minúte sa presadil z dorážky Tomasov, skóre sa už potom nemenilo.

Oba tímy si pripísali na svoje konto bod, Slavia ide na prvé miesto skupiny A, ale asi nie na dlho. Večer odohrá svoj duel Maccabi Tel Aviv s Villarrealom, hostia zo Španielska sú v roli favoritov.

V Kazachstane sa tak udiala remíza 1:1, ťažko povedať, kto bude s bodom (ne)spokojnejší.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 2:11. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:11.

90+5

90+5
    Ešte jeden ofsajd na konci zápasu, je po všetkom.

90+5
    Posledná šanca pre Slaviu, center ale Astana zvládla odvrátiť.

90+4
    Kovář môže hrať, nejaká tá minútka sa ešte prinadstaví.

90+3
    Junior Kabananga vletel do súboja s Kovářom akoby sa nechumelilo. Český brankár zostáva na zemi, drží sa za rameno.

90+3
    Lopta sa odrazila pred pokutové územie, tam si počkal na svoju šancu Jakub Hromada. Strela slovenského mládežníckeho reprezentanta šla vysoko nad.

90+2
    Jakub Jugas s náplasťou na hlave, Slavia stihne zahrať ešte jeden roh.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty, no rozhodne pri 180 sekundách neostane. Na zemi zostáva ležať Jakub Jugas.

90
    Přemysl Kovář túto hlavičku iba boxuje, čo sa mohlo hosťom vypomstiť. Akcia pokračovala ďalej, na dobrú loptu do ohňa si naskakoval Jevgenij Postnikov aj Jurij Logviněnko. Hlavička prvého menovaného mierila výrazne nad...

89
    Junior Kabananga sa ocitol na zemi po faule Bořila, Astana s nebezpečným priamym kopom v poslednej minúte riadneho hracieho času.

88
    Milan Škoda dostal úder do chrbta si jednom zo súbojov s Postnikovom, lopta je za postrannou čiarou.

88
    Nové sily do posledných sekúnd, Přemysl Kovář vykopáva od svojej brány.

87
    Striedanie v tíme FC Astana: z ihriska odchádza Serikžan Mužikov, prichádza Aschat Tagybergen.

87
    Striedanie v tíme SK Slavia Praha: z ihriska odchádza Jan Sýkora, prichádza Mick Van Buren.

86
    Michael Ngadeu približne v rovnakej pozícii v zakončení ako pri prvom góle, presný zásah však teraz neprišiel.