Novosibirsk – Jaroslavľ | 4:3 (po pr.) | | | Omsk – D. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Barys – Petrohrad | 1:4 (kon.) |
Jugra Chanty-Mansijsk – Dinamo Minsk | 1:2 (kon.) | | | Helsinki – Viťaz | 5:2 (kon.) | | | Novgorod – Vladivostok | 3:0 (kon.) |
CSKA Moskva – HC Slovan | 3:2 (kon.) | | | Riga – Red Star Kunlun | 1:2 (kon.) | | | S.Moskva – Chabarovsk | 4:1 (kon.) |
Tampa Bay – Florida | 2:4 (kon.) | | | Colorado – Minnesota | 5:1 (kon.) | | | Anaheim – Vegas | 2:4 (kon.) |
Pittsburgh – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Česko bílí – Česko červení | 7:6 (kon.) |
Benátky n/J – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Vsetín – Slavia | 2:5 (kon.) | | | Třebíč – Litoměřice | 2:3 (kon.) |
K. Vary – Kladno | 6:2 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Havířov | 2:3 (kon.) |
Přerov – Ústí n/L | 7:4 (kon.) |
koniec
Avangard Omsk
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
Dynamo Moskva
49:09
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Vitalij Meňšikov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
45:48
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., držení protihráče).
|
|
28:21
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Volkov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
11:40
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Alexandr Jerjomenko – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Jevgenij Arťuchin.
|
|
02:22
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jevgenij Arťuchin – 2 min., držení protihráče).
|
Góly a asistencie:
42. N. Komarov (Alexejev)
Rozhodca: Sidorenko, Fraňo – Majtak, Strelcov
Diváci: 6420
Nepremenená penalta:
Avangard Omsk:
Furch (Šilin) – Menšikov, Medvedev (C), Ahnelöv, Lisov, Gustafsson, Martynov, Berezin – Lemťugov, Kugryšev, Stas (A) – Košelev, Pjanov, Michejev – A. Petersson, Everberg, Semionov – Manukjan, Žukenov, Perežogin – Fiščenko.
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, I. Nikulin (C), D. Višněvskij, Hietanen, Solovjov, Kutejkin (A), J. Zajcev, Rylov – A. Těreščenko (A), Karsums, Tarasov – Podšendjalov, Boyd, Salminen – N. Komarov, Alexejev, Dm. Kazionov – J. Jakovlev, Arťuchin, Igumnov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, I. Nikulin (C), D. Višněvskij, Hietanen, Solovjov, Kutejkin (A), J. Zajcev, Rylov – A. Těreščenko (A), Karsums, Tarasov – Podšendjalov, Boyd, Salminen – N. Komarov, Alexejev, Dm. Kazionov – J. Jakovlev, Arťuchin, Igumnov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Sidorenko, Fraňo – Majtak, Strelcov
Diváci: 6420
Lukáš Jasoněk