Nitra – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Žilina – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Poprad – Detva 4:1 (kon.)
B. Bystrica – Zvolen 4:2 (kon.) | Trenčín – Košice 3:1 (kon.)
HK Nitra
3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 24.09.2017, 16:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 6. kolo

56:26
    Liptáci si zbytočne skomplikovali situáciu, pretože najbližšie 2 minúty sa budú musieť brániť pri vylúčení Nádašdiho.

50:11
    Vylučuje sa aj na domácej strane. Na trestnú lavicu si sadol Rzavský.

48:18
    Pacalaj nebezpečne sekol Pauloviča a rozhodcovia ho poslali na trestnú lavicu.

38:22
    5 na 3 si zahrajú aj hostia pri vylúčení Kutáleka za hákovanie.

37:59
    Mezei si druhýkrát v stretnutí sadá na trestnú lavicu za faul lakťom.

34:01
    Ďalším vylúčeným hráčom je Kabáč a o 2 sekundy si Nitra zahrá 75 sekúnd presilovku 5 na 3.

33:17
    Aktívnejší v potýčke alebo vo výmene názorov bol hráč hostí a rozhodcovia mu udelili trest navyše oproti Pupákovi a pomer síl na ľade sa vyrovnáva. Rapáč inkasoval dvojitý menší trest za hrubosť. Domáci hráč iba dve minúty za hrubosť.

32:03
    Hostia majú šancu vyrovnať pri vylúčení Kollára za držanie.

25:56
    Po šiestich sekundách sa vylučuje aj na strane hostí. Matúš Sukeľ si sadá na trestnú za držanie hokejky protihráča.

25:49
    Prvým vylúčeným hráčom v stretnutí je Mezei za držanie a hostia si zahrajú presilovku.

Dalibor Sklár

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Ručkay, 9. Luciani (Blackwater, Milam), 30. Blackwater (Luciani) – 8. Spilar (Uram, Sukeľ M.), 18. Kriška (Suchý, Rapáč)

HK Nitra: Hartzell (Foltán) – Mezei, Pupák, Ordzovenský, Milam, Korím, Kováčik, Hruška, Versteeg – Rzavský, Krištof, Paulovič, Blackwater, Šille, Luciani, Kutálek, Mikúš, Ručkay, Šiška, Kollár, Štumpf
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Mezovský, Nádašdi, Suchý, Kuráli, Pacalaj, Tabaček, Bača, Devečka – Uram, Sukeľ M., Spilar, Kriška, Paukovček, Rapač, Sukel J., Langhammer, Števuliak, Kabáč, Piatka, LAco

Rozhodca: Orolín, Štefík – Jobágy, Korba