Bayern – Wolfsburg 2:2 (kon.)
Bayern Mníchov
2:2 (2:0)
VfL Wolfsburg
Piatok 22.09.2017, 20:30 • Allianz Arena, München • Nemecká Bundesliga • 6. kolo
    Bayern 2:2 Wolfsburg

Zápas medzi favoritom z Bayernu a Wolfsburgom tak prekvapivo končí remízou 2:2. Vedenie sa ujali domáci a to zásluhou Lewandowského, ktorý sa presadil z pokutového kopu. Na rozdiel dvoch gólov dával ešte pred koncom prvého dejstva tečovanou strelou Robben.

V polčase druhom, však prišiel na ihrisko úplne iný Wolfsburg a zásluhou Arnolda a Didaviho berú hostia dôležitý bod. (22:23:02)

90+2

90
    Rozhodca pridáva k dnešnému zápasu ešte posledné dve minútky.

88
    Nebezpečne centroval Coman, ktorý našiel Jamesa, ktorému však nevyšlo spracovanie lopty.

87
    Dokonca stretnutia ostáva už len niečo okolo piatich minút plus nejaké to nadstavenie. Podarí sa vstreliť víťazný gól jednému, či druhému tímu?

86
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Franck Ribéry, prichádza Kingsley Coman.

86
    Strieda aj domáci tím. Namiesto Robbena prichádza na ihrisko James Rodriguez.

85
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: z ihriska odchádza Divock Origi, prichádza Riechedly Bazoer.

84
    Nutno podotuknúť, že si Wolfsburg za svoj výkon v druhom polčase rozhodne vyrovnať zaslúžil.
    83. Daniel Didavi (WOF) - 2:2

83
    VfL Wolfsburg dal gól!
    ňJe vyrovnané! Potom, čo sa hostia dokázali dostať na rozdiel jedného gólu prišla akcia na ktorej konci bol DIDAVI, ktorý hlavičkou zvnútra pokutového územia dáva na 2:2.

81
    Do brejku sa dostali domáci. Strieľal Tolliso, ale po jeho technickom pokuse sa ocitol v ofsajde Lewandowski.

80
    Návšteva na dnešnom zápase je 75000 divákov. Allianz Arena teda klasicky vypredaná.

78
    Neuveriteľné, čo práve zahodil Ribery. Ten dostal dokonalú prihrávku od Müllera, ktorý mu nahrával efektne pätičkou, lenže ani poloprázdná brána domácim nestačila.

77
    Nasledoval rohový kop, lenže ztoho už Bavorskí celok nedokázal ohroziť bránku súpera.

76
    Robben si urobil priestor na strelu, ale jeho technický pokus z približne dvadsiatich piatich metrov vyrazil pekným zákrokom pripravený Casteels.

75
    Pätnásť minút dokonca dnešného stretnutia. Podarí sa Wolfsburgu vyrovnať, alebo domáci pridajú poistku v podobe tretieho gólu?