Buffalo – Carolina 2:3 (po pr.) | Boston – Montreal 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:0 (po pr.)
NJ Devils – Washington 4:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Calgary 5:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:5 (kon.) | Arizona – LA Kings 0:0 (zruš.)
Nashville – Florida 3:5 (kon.)
Calgary Flames
4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
Edmonton Oilers
cz Utorok 19.09.2017, 03:01 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Príprava NHL

58:47
    Garnet Hathaway fauloval Mitche Callahana a dostal v závěru utkání dvě minuty za nedovolené bránění.

49:07
    Gregory Chase fauloval Johnnyho Gaudreaua a dostal dvě minuty za sekání. Početní výhoda pro Calgary.

42:55
    Ziyat Paigin vyhodil puk bez teče přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

39:17
    Jujhar Khaira fauloval Garneta Hathawaye a dostal dvouminutový trest za sekání. Přesilová hra pro Flames.

36:08
    Jujhar Khaira hýří pohybem a TJ Brodie se ho snažil zastavit nedovoleně, když dostal dvě minuty za sekání.

35:57
    Dillon Dube byl faulován a Joseph Gambardella opět zamířil na trestnou lavici – 2 minuty hákování.

33:12
    Ziyat Paigin sekl Johnnyho Gaudreaua a Calgary si zahraje přesilovou hru 5 na 3! Velká šance snížit.

32:01
    Joseph Gambardella fauloval před pár okamžiky vyloučeného Andrewa Mangiapanea a dostal dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro Calgary.

29:26
    Andrew Mangiapane podruhé v zápase zamířil na trestnou lavici, tentokrát po faulu na Oscara Klefboma, po kterém dostal dvě minuty za sekání. Jeho první vyloučení bylo potrestáno.

25:53
    Andrew Mangiapane zastavil nedovoleným způsobem Yohanna Auvitua a dostal dvě minuty za hákování.

24:36
    Mark Giordano dostal dvě minuty za hákování, které si nenechal Leon Draisaitl líbit a pustil se do kapitána Calgary. Rozhodčí situaci vyřešil správně a udělil mu dvě minuty za nedovolené bránění. Hra 4 na 4.

16:37
    Yohann Auvitu měl hůl příliš vysoko a po faulu na Seana Monahana dostal dvě minuty za vysokou hůl.

08:51
    Kailer Yamamoto dostal dvě minuty za nedovolené bránění poté, co nedovoleným způsobem zastavil Travise Hamonica. Oilers tak přišli o podstatnou část čtyřminutové přesilové hry. Hraje se ve hře 4 na 4.

06:16
    TJ Brodie zasáhl hokejkou do obličeje Tyho Rattieho, a jelikož tam byla krev, vyfasoval dvě plus dvě minuty za vysokou hůl. Edmonton může otočit skóre!

03:03
    Michael Frolík fauloval Milana Lucice a dostal dvě minuty za sekání. Oilers si zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 2. Monahan (Ferland, Giordano), 30. Dougie Hamilton (Gaudreau, Ferland), 45. Brodie (Gaudreau, Versteeg), 60. Dube – 6. Caggiula (Larsson, Draisaitl), 11. Auvitu, 24. Khaira (Yamamoto), 27. Caggiula (Lucic, Klefbom), 42. Yamamoto

Calgary Flames: Smith (Gillies) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Valimaki, Kylington – Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Versteeg, Backlund, Frolík – Mangiapane, Jankowski, Brouwer (A) – Gazdic, Dube, Hathaway. Hlavní trenér: Glen Gulutzan.
    Edmonton Oilers: Brossoit (Ellis) – Klefbom (A), Larsson (A), Simpson, Auvitu, Lowe, Paigin – Lucic (A), Draisaitl, Caggiula – Khaira, Kelly, Yamamoto – Callahan, Malone, Rattie – Polei, Gambardella, Chase. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodca: Tom Kowal, Chris Schlenker. Čároví: Brian Mach, Travis Gawryletz