Buffalo – Carolina 2:3 (po pr.) | Boston – Montreal 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:0 (po pr.)
NJ Devils – Washington 4:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Calgary 5:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:5 (kon.) | Arizona – LA Kings 0:0 (zruš.)

Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí nakonec vítězí v prodloužení! Nádherně to udělal obránce NEAL PIONK, který ukázal šikovné ruce, když obelstil bránícího Brocka Nelsona a z levé strany najížděl na McAdama. Ten byl proti jeho zakončení na vzdálenější tyčku už bezmocný a přeci jen tak kapituloval. Asistence: Lias Andersson a Cristoval Nieves.

53:30
    J. T. Miller si vysloužil trest za vysokou hůl. Šance pro Ostrovany.
    49:58 Skvělý zákrok McAdama proti dorážce Schneidera.

49:58
    Fantastický zákrok Eamona McAdama! Cole Schneider už dorážel kotouč do odkryté branky, ale McAdam se tam vrhl a dokázal puk lapačkou zastavit! Tenhle mladík si říká o šanci v prvním týmu Islanders!

47:25
    Kotouč putoval po ose Littieri – McDonagh a Paul Carey. Ten pálil z osy hřiště do horního růžku, ale McAdam kotouč zastavil efektním semaforem!

45:53
    Domácí budou hrát přesilovku. Za sekání potrestán Travis St. Denis.

45:38
    Cole Schneider se dostal až před McAdama, který stačil zakročit vyrážečkou! Hostující brankář začal svou dnešní misi opravdu dobře.

44:45
    Tohle byla dobrá příležitost! Nieves nabíjel mezi kruhy Vinniemu Littierimu, který branku těsně minul.

41:45
    Tak nakonec je vyloučen jen domácí Tony DeAngelo, konkrétně dostává dvě minuty za nesportovní chování!

41:45
    V klinči se ocitli Tony DeAngelo a Steve Bernier! Oba hokejisté samozřejmě půjdou na trestnou lavici.

40:01
    Střídání v týmu New York Islanders: ze hřiště odchází Jaroslav Halák, přichází Eamon McAdam.

40:01
    Střídání v týmu New York Rangers: ze hřiště odchází Ondřej Pavelec, přichází Brandon Halverson.

38:42
    Scott Mayfield krosčekoval Schneidera a hosté jdou v závěru třetiny do čtyř.

36:52
    To byla bomba! Gabriel Fontaine vjel s kotoučem do útočného pásma a vypálil. Jeho projektil zacinkal o břevno Halákovy branky!

34:42
    Ryan McDonagh dalším vyloučeným hráčem. Dostal trest za držení. Přesilovka pro Islanders.

30:51
    To je neskutečný festival vyloučení. Za porušení postupu při vhazování je potrestán domácí Vinnie Littieri, jenž jde na trestnou lavici už potřetí. Islanders tedy čeká přesilovka. Po vykrácení předchozích trestů klasická 5 na 4.

30:29
    Je to tak. Rozhodčí krátce před gólovou střelou Nelsona už přerušili hru, jelikož se jim nelíbilo osekávání mezi domácím Liasem Andersonem a hostujícím Scottem Mayfieldem, ke kterému došlo na druhé straně hřiště. Oba hráči tedy míří na trestnou lavici.

30:29
    Brock Nelson střelou z pravého kruhu překonal Ondřeje Pavelce, ale gól neplatí! Místo toho se bude zřejmě vylučovat na hostující straně!

29:04
    Další vyloučení a opět za sekání. Parker Wotherspoon posílá hosty do oslabení 3 na 4.

28:52
    Dnes se vylučuje opravdu často. Paul Carey – 2 minuty, sekání. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

27:55
    Zakončujícího DeAngela sekl Brock Nelson. Domácí tak čeká přesilová hra.

27:55
    Do velké šance se dostal Tony DeAngelo! Ten si z pozice obránce najel až na hrot útoku, jeho bekhendovou kličku však pokryl Halák! Bude se ale vylučovat...

24:02
    Na trestnou lavici usedá Vinnie Littieri. Ten je potrestán za držení.

20:00
    V úplném závěru periody vyfasoval trest za sekání Stephen Gionta. To znamená, že si domácí z kraje druhé části zahrají další přesilovku.

17:55
    Za zdržování hry je vyloučen Casey Bailey. Síly na ledě se vyrovnají.

17:15
    Domácí jeli v oslabení ve třech proti dvěma bránícím hráčům! Ryan McDonagh dával kotouč mezi kruhy J. T. Millerovi, který ho chtěl ještě předávat Rickovi Nashovi před odkrytou branku, ale situaci výborně dobruslil Josh Ho-Sang, jenž před Nashem puk tečoval.

16:37
    Domácí Vinnie Littieri obdržel dvě minuty za sekání. Po reklamní pauze začne druhá přesilovka Islanders.

13:03
    Právě Nick Holden zahákoval Cizikase a početní výhodu si zahrají také hosté.

06:49
    Z levé strany se řítil na Haláka Gabriel Fontaine, který však trefil jen hruď slovenského gólmana, jenž si dobře povyjel, Tohle byla dobrá šance!

04:27
    Domácí budou hrát 27 sekund v přesile pěti proti třem! Scott Mayfield je také vyloučen za sekání.

02:54
    Anthony Beauville nepříjemně sekl přes ruku Nievese. Domácí si zahrají první přesilovku.

Jako čárový rozhodčí byl na utkání nominován český sudí Libor Suchánek. Ten si už v loňské sezóně vyzkoušel AHL a letos, jako první Čech v historii, bude rozhodovat i zápasy NHL.