cz Pondelok 18.09.2017, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • HET liga (CZ)

Pro dnešek je to od nás z Doosan Areny vše, přejeme hezký zbytek večera a budeme se těšit u dalších přenosů. (20:00:16)

ZÁPASOVÉ STATISTIKY

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:9. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:12.

Viktoria Plzeň dokázala uhájit těsný náskok z prvního poločasu a stále drží stoprocentní zápis. Za vítězstvím vykročili Západočeši už ve 12. minutě, kdy se trefil kapitán Daniel Kolář. Hned o tři minuty později pak navyšoval Michael Krmenčík gólem, který se později ukázal být tím rozdílovým. Hosté totiž dokázali jen srovnat v závěru první půli, kdy se míč po Holzerově centru od Tomáše Hájka odrazil do branky Viktorie. Ve druhém poločase jsme neviděli ani žádné větší šance. Oba týmy se dostaly k několika střelám ze střední vzdálenosti, ale bez úspěchu. Největší šanci na vyrovnání měl pak zřejmě Ibrahim Traoré, ten ale svojí střelou po centru Matejova Kozáčika nepřekonal.

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Adnan Džafić (FC Fastav Zlín).

90+2
    Po odkopnutí Kopice budou hosté vhazovat na útočné polovině.

90+1
    Po faulu na Gajiče budou rozehrávat hosté. Pár metrů před vlastní šestnáctkou si to bere na starost brankář Dostál.

90+1
    Sudí Nenadál nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Marek Bakoš to teď přehnal s důrazem v souboji s Diopem a dostává žlutou kartu.

90
    Jean-David Beauguel sklepával míč směrem k Železníkovi, našel ale jen bránícího Hejdu.

89
    Gajičova přihrávka středem neprošla, Zlín ale zůstává u míče.

88
    Střelec zatím rozdílové trefy Michael Krmenčík odchází ze hřiště, na něj nastupuje Jakub Řezníček.

88
    Hosté teď zatlačili Viktorii do obrany, k ohrožení branky se ale nedostali. Po nepřesné přihrávce po levé straně bude vykopávat Kozáčik.

87
    Za dlouhým nákopem se teď hnal Michael Krmenčík, k míči se ale nedostal a zřejmě dostal ještě nějakou křeč do nohy.

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Ubong Moses Ekpai, přichází Jean-David Beauguel.

86
    Po nepřesné přihrávce Hrošovského utíkal do brejku Železník, toho ale výborným obranným zákrokem zastavil Lukáš Hejda.