Veselí n/M – Šaľa 22:23 (kon.) | Michalovce – Písek 33:27 (kon.) | Olomouc – Hodonín 24:20 (kon.)
Most – Zlín 35:22 (kon.)
DHK Baník Most
35:22 (12:9)
Handball PSG Zlín
cz Sobota 16.09.2017, 18:00 • Sportovní hala Most • MOL liga žien • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ve 3. kole MOL ligy se poprvé představí před domácím publikem hráčky Mostu, které přivítají celek Zlína. Severomoravankám patří v tabulce po dvou odehraných kolech 7. místo, když získaly 2 body za domácí výhru 31:21 s Bánovcemi n. B. minulý týden. V prvním kole Zlín prohrál v Praze na Slavii po boji 30:28.

Mostečanky hrály dvakrát venku, kde se připsaly dvě výhry. Nejprve vyhrály vysoko v Bánovcích 20:41, poté minulý týden uspěly i na palubovce nebezpečné Šaľy 27:30. Za 4 získané body jim patří 2. místo, o skóre za vedoucí Iuventou Michalovce.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)
    2
    Jeřábková otevírá skóre utkání střelou ze střední spojky. (1:0)

3
    Očadlíková trefuje jen ruce připravené Müllnerové. (1:0)
    3
    Hubová z velké dálky překvapila Müllnerovou. (1:1)
    3
    Růčková si seběhla na pravou spojku a propálila Benedíkovou. (2:1)
    4
    Hubová z podstřelu zakryla svou střelu za bránící hráčkou Mostu a Müllnerová byla bezmocná. (2:2)

5
    Žlutá karta pro tým HC Zlín (Vendula Hubová). (2:2)
    5
    Jeřábková ze střední spojky našla přesně prostor pod břevnem Moravanek. (3:2)

5
    Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Petra Růčková). (3:2)
    6
    Jeřábková si vyskočila vysoko nad bránící blok Zlína a střelou do dolní poloviny branky prostřelila Benedíkovou. (4:2)

8
    Očadlíková si vyskočila do brankoviště, ale její pokus na vzdálenější tyč vystihla Müllnerová dobrým postavením. (4:2)

9
    Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová). (4:2)
    10
    Stříšková z levé spojky střílí svou dnešní první branku a zvyšuje vedení Černých andělů na rozdíl tří branek. (5:2)

10
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová). (5:2)

11
    Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková). (5:2)
    12
    Ševčíková si při signalizované pasivitě vzala míč a vyskočila nad bloky a překonala Müllnerovou. (5:3)
    16
    Hradilová byla na konci zlínského přečíslení, které zakončila střelou o zem mezi nohy. (5:4)

17
    Hradilová ze sedmičky orazítkovala jen břevno domácí branky. (5:4)

17
    První dnešní time-out míří na lavičku Černých andělů. (5:4)
    17
    Ševčíková srovnává střelou z levé spojky, Černí andělé se trď začínají lehce trápit. (5:5)

17
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková). (5:5)
    20
    Borovská z netradiční pozice pivota vrací vedení na stranu domácích. (6:5)
    20
    Hubová poslala míč ze sedmičky přímo pod břevno Müllnerové. (6:6)
    22
    Zachová ze střední spojky propálila vše co jí stálo v cestě. (7:6)
    23
    zachová si seběhla na brankoviště, dostala přesnou přihrávku a jen usměrnila míč za záda Benedíkové. (8:6)

24
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková). (8:6)
    24
    Szarková ze sedmičky překonala Benedíkovou, vedení Černých andělů je tak zpátky na rozdílu tří branek. (9:6)

25
    Time-out Zlín. (9:6)
    28
    Hostující hráčky dokázaly využít zaváhání Šípové a z brejku korigují skóre. (9:7)
    29
    Mizerová přidává v krátkém časové sledu další branku. (9:8)
    29
    Szarková ze sedmičky s ledovým klidem překonala Benedíkovou. (10:8)
    30
    Stříšková překonala Benedíkovou z levého křídla. (11:8)
    30
    Očadíková z pivota překonala Bezpalcovou. (11:9)
    30
    Švihnosová střílí svou první branku za Černé anděly. (12:9)

30
    První poločas skončil. (12:9)

První půle nám toho moc zajímavého nenabídla, viděli jsme házenou plnou nepřesností, ztrát a chyb na obou stranách, ve které mohou být o něco šťastnější Černí andělé, kteří si do šatny odnášejí tříbrankový náskok.

31
    Začal druhý poločas. (12:9)
    32
    Hubová se prosazuje ze střední spojky střelou přes bloky. (12:10)
    32
    Szarková ze střední spojky úspěšná. (13:10)

32
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková). (13:10)
    34
    Zachová utekla všem bránícím hráčkám a navyšuje vedení Mostu. (14:10)
    34
    Jeřábková se probila až na brankoviště a prostřelila Benedíkovou. (15:10)
    36
    Szarková proměňuje další sedmičku a jen potvrzuje výborný vstup Mostu do druhého dějství. (16:10)
    36
    Hradilová z brankoviště překonává Bezpalcovou. (16:11)
    37
    Szarková využila nepozorného návratu do obrany a rychlou brankou kontruje. (17:11)
    38
    Hubová opět využila své výšky a při pasivitě si naskočila nad bloky, aby překonala tvrdou ranou Bezpalcovou. (17:12)
    38
    Ševčíková na druhé straně velmi rychle rozehrála a prostřelila vše, co jí stálo v cestě. (17:13)
    39
    Szarková z velké dálky zaskočila Benedíkovou. (18:13)
    39
    Borovská z pravé spojky vypálila do dolní poloviny branky a její pokus se zastavil až o síť v brance. (19:13)

40
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Borovská). (19:13)
    41
    Jeřábková z pivota uklidila míč přesně pod břevno hostující branky. (20:13)
    42
    Jeřábková tentokráte ze své typické pozice, ze střední spojky poslala míč k levé tyči. (21:13)
    43
    Ševčíková z dálky vyslala tvrdý projektil, který si našel své místo v brance Mostu. (21:14)
    43
    Jeřábková přidává další branku. (22:14)

44
    První time-out ve druhé půli a dnes celkově třetí míří na lavičku HC Zlín. (22:14)
    45
    Ševčíková znovu úspěšná ze sedmičky. (22:15)
    46
    Zachová dostala dalekonosnou přihrávku od Borovské, udělala tři kroky do středu hřiště a propálila Benedíkovou. (23:15)
    47
    Stříšková teď v krátkém sledu dvakrát překonala Stojarovou. (25:15)

49
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová). (25:15)
    49
    Szarková ze sedmičky bez problému překonala Stojarovou. (26:15)
    50
    Růčková teď intuitivně poslala přihrávku do výskoku na Szarkovou, která naskočila do brankoviště a překonala brankařku Zlína. (27:15)
    50
    Hubová si ze sedmičky poradila s Bezpalcovou a mírně tak koriguje skóre. (27:16)

50
    Time-out Zlín. (27:16)
    51
    Borovská z pivota v pádu překonala střelou o zem Stojarovou. (28:16)
    52
    Baumbachová z pivota snižuje. (28:17)
    52
    Dvořáková K. překonala střelou z pivota Stojarovou. (29:17)

52
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Tereza Eksteinová). (29:17)

52
    Müllnerová likviduje sedmičku Ševčíkové. (29:17)
    53
    Dvořáková K. z pivota přidává třicátou branku Mostu. (30:17)
    54
    Hubová teď nachytala nepozornou Müllnerovou. (30:18)
    54
    Popelková z velkého úhlu nachytala Müllnerovou na bližší tyči, tenhle pokus si mostecká brankařka za rámeček určitě nedá. (30:19)
    55
    Stříšková dostala dlouhou přihrávku přes všechny bránící hráčky a tváří v tvář dokázala překonat Stojarovou. (31:19)
    56
    Baumbachová z velké dálky prostřelila Müllnerovou. (31:20)
    56
    Růčková z prostoru brankoviště překonala Stojarovou. (32:20)
    57
    Růčková ze sedmičky překonala Stojarovou. (33:20)
    59
    Očadlíková snižuje střelou z levého křídla na vzdálenější tyč. (33:21)
    59
    Šípová z pivota překonala střelou o zem brankařku Zlína. (34:21)
    60
    Mikulášková přelobovala Stojarovou. (35:21)
    60
    Kolářová z levé spojky uzavírá skóre utkání. (35:22)

Konec zápasu. (35:22)

Černí andělé si ve svém první domácím utkání v nové sezoně dokázali poradit s hráčkami Zlína, když v prvním poločase nepředvedli příliš atraktivní podívanou, to vše ale napravili ve druhé půli.

DHK Baník Most – HC Zlín 35:22 (12:9)
    Nejvíce branek: Szarková 8/4, Jeřábková 7, Stříšková 4 – Hubová 7/2, Ševčíková 5/1, Baumbachová 2. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/3. Vyloučení: 3:4. (19:23:13)