Trenčín – B. Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Košice – Poprad | 5:2 (kon.) | | | Zvolen – Detva | 5:4 (kon.) |
Žilina – Nitra | 10:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš | 0:3 (kon.) |
Trnava – Nové Zámky B | 3:5 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals | 7:1 (kon.) | | | Michalovce – Skalica | 3:2 (kon.) |
Prešov – Dubnica | 2:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Topoľčany | 4:5 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 3:1 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 0:4 (kon.) |
Chomutov – Jihlava | 4:3 (po pr.) | | | Hradec Králové – Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Liberec | 3:0 (kon.) |
Chabarovsk – HC Slovan | 2:3 (kon.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 3:1 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Viťaz | 2:0 (kon.) |
Barys – Novosibirsk | 1:3 (kon.) | | | Jaroslavľ – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Jekaterinburg | 1:3 (kon.) |
D. Moskva – Togliatti | 3:2 (kon.) | | | Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Vítkovice – Třinec | 7:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Slavia | 3:7 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Sparta Praha | 3:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 6:2 (kon.) |
koniec
HC Motor České Budějovice
6:2
(1:1, 2:0, 3:1)
Rytíři Kladno
Denisa Józsová
Góly a asistencie:
12. Dosek (Kachyňa, Šulek), 25. Káník (Dudáček, Březina), 35. Káník (Dosek, Doktor), 48. Dudáček (Rolínek, Dančišin), 55. Tejko (Dudáček, Dančišin), 58. Dančišin (Dudáček, Tejko) – 14. Schildhabel (Patyk, Š. Bláha), 43. Š. Bláha (Vildumetz, Schildhabel)
Rozhodca: Mertl – Jindra, Zíka
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Motor České Budějovice:
Březina (Němec) – Grauer, Kachyňa, Rákosník, V. Doktor, Dosek, Brabec, Kubeš, Dudáček – Rolinek (A), J. Doktor (C), Bláha Michal, Káník, Šulek, Kaisler, Tejko, Dančišin, Toman, Beránek, Kašper
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Zelinger, Cibák, Veber, Klusáček, Šíma, J. Kučera, Müller – Patyk (C), Š. Bláha, Řepka, Schildhabel (A), Martin Bláha, Vidumetz, Husarik, Gnusin, M. Kučera,Svoboda
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Zelinger, Cibák, Veber, Klusáček, Šíma, J. Kučera, Müller – Patyk (C), Š. Bláha, Řepka, Schildhabel (A), Martin Bláha, Vidumetz, Husarik, Gnusin, M. Kučera,Svoboda
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Mertl – Jindra, Zíka
Diváci:
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Klusáček – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Patyk – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Weber – 2 min., krosček).