Nitra – Zvolen | 6:1 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 2:3 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 2:3 (po pr.) |
Košice – Lipt. Mikuláš | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | B. Bystrica – Žilina | 4:3 (kon.) |
Prešov – Orange 20 | 6:2 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 4:0 (kon.) |
Třinec – Plzeň | 5:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Jihlava | 4:3 (kon.) | | | Hradec Králové – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 0:2 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 1:2 (kon.) |
Litvínov – Liberec | 2:0 (kon.) |
Novosibirsk – Omsk | 1:2 (po pr.) | | | Viťaz – Barys | 1:5 (kon.) |
Kadaň – Frýdek-M. | 3:4 (kon.) |
koniec
HC Sparta Praha
4:3
(1:1, 1:1, 2:1)
HC Dukla Jihlava
56:16
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Lukáš Pech – 2 min., podražení).
|
|
33:52
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Petr Zámorský – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
29:47
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Juraj Mikuš – 2 min., držení protihráče).
|
|
18:23
|
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Filip Seman – 2 min., vysoká hůl).
|
|
09:41
|
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Michal Hlinka – 2 min., držení protihráče).
|
|
07:21
|
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Anatolij Protasenja – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
Góly a asistencie:
4. Reichenberg (J. Hlinka, Tomáš Dvořák), 40. Kumstát (Klimek), 48. Kalina (T. Pavelka, Rousek), 54. Forman (Klimek) – 13. Anděl (Šidlík, Ulrych), 30. Žálčík (Hlinka), 56. Jiránek (De La Rose J.)
Rozhodca: Bejček, Pražák – Komárek, Ondráček
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Sparta Praha:
Aittokallio (Honzík) – Tomáš Dvořák, Zámorský, T. Pavelka, Kalina, Nedomlel, Mikuš – J. Hlinka, P. Vrána, Reichenberg – Kumstát, Pech, Kudrna – Říčka, Klimek, Forman – Uher, Černoch, Rousek – Saponari.
Náhradníci:
Tréner:
HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, Bryhnisveen, Šidlík, Kajínek, J. Zdráhal, Ulrych, E. de la Rose, Váňa – Jiránek, J. Skořepa, Macík – Rys, F. Seman, Čachotský – Anděl, Hlinka, Žálčík – Protasenja, R. Hubáček.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, Bryhnisveen, Šidlík, Kajínek, J. Zdráhal, Ulrych, E. de la Rose, Váňa – Jiránek, J. Skořepa, Macík – Rys, F. Seman, Čachotský – Anděl, Hlinka, Žálčík – Protasenja, R. Hubáček.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bejček, Pražák – Komárek, Ondráček
Diváci:
Petr Pavlík