Nitra – Zvolen | 6:1 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 2:3 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 2:3 (po pr.) |
Košice – Lipt. Mikuláš | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | B. Bystrica – Žilina | 4:3 (kon.) |
Prešov – Orange 20 | 6:2 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 4:0 (kon.) |
Třinec – Plzeň | 5:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Jihlava | 4:3 (kon.) | | | Hradec Králové – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 0:2 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 1:2 (kon.) |
Litvínov – Liberec | 2:0 (kon.) |
Novosibirsk – Omsk | 1:2 (po pr.) | | | Viťaz – Barys | 1:5 (kon.) |
Kadaň – Frýdek-M. | 3:4 (kon.) |
koniec po predl.
HC Sibir Novosibirsk
1:2
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Avangard Omsk
55:56
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Ansel Galimov – 2 min., podražení).
|
|
36:08
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vjačeslav Osnovin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
33:00
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jevgenij Medveděv – 2 min., držení protihráče).
|
|
29:00
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Konstantin Alexejev – 2 min., podražení).
|
|
28:48
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Sergej Koňkov – 2 min., držení protihráče).
|
|
21:22
|
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Arťom Arťomov – 2 min.).
|
|
08:07
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Vitalij Meňšikov – 2 min., nedovolené bránění).
|
Góly a asistencie:
10. Sigarjov (Vereščagin, Bergström) – 31. A. Petersson (Gustafsson), 63. Kugryšev (Stas)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Salák (Rejzvich) – Vorobjev, Ignatovič, Vereščagin, Naumov, K. Alexejev, Beľakov, D. Lukin – Enlund, Sannikov, Koňkov – Zackrisson, Bergström, Sigarjov – Sopin, Barbašev, Šarov – Arťomov, Osnovin, Zyrianov.
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Medvedev, Menšikov, Lisov, Berezin, Martynov, Gustafsson, Osipov, Žukenov – Kugryšev, Fisenko, Chochriakov – Pjanov, Košelev, Michejev – A. Petersson, Semionov, Stas – Manukjan, Fajzullin, A. Galimov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Medvedev, Menšikov, Lisov, Berezin, Martynov, Gustafsson, Osipov, Žukenov – Kugryšev, Fisenko, Chochriakov – Pjanov, Košelev, Michejev – A. Petersson, Semionov, Stas – Manukjan, Fajzullin, A. Galimov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Lukáš Ureš