Arménsko – S. Macedónsko 0:3 (kon.) | Maďarsko – Malta 2:1 (kon.) | Azerbajdžan – Írsko 1:3 (kon.)
Bulharsko – Luxembursko 0:1 (kon.) | Rumunsko – Švajčiarsko 1:1 (kon.) | Rusko – Gibraltar 3:0 (kon.)
Andorra – Ukrajina 0:6 (kon.) | Dánsko – Litva 6:0 (kon.) | Fínsko – Faerské ostrovy 1:1 (kon.)
Česko – Bielorusko 1:1 (kon.) | Francúzsko – Kazachstan 4:1 (kon.) | Švédsko – Cyprus 4:1 (kon.)
Nórsko – Izrael 0:0 (kon.) | Nemecko – Kosovo 1:0 (kon.) | Estónsko – Španielsko 0:1 (kon.)
Belgicko – Turecko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Wales 2:0 (kon.) | Škótsko – Holandsko 2:0 (kon.)
Slovensko – Sev. Írsko sk 1:0 (kon.) | Anglicko – Lotyšsko 3:0 (kon.)
Švédsko
4:1 (3:0)
Cyprus
cz Utorok 05.09.2017, 18:45 • Falkenberg • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 6

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

Jediné vzájemné utkání skončilo remízou 1:1.

Švédsko do kvalifikace ještě nezasáhlo, Kypr zdolal Maltu 2:1.

Skupina 6 je složena z celků Belgie, Kypr, Maďarsko, Turecko, Švédsko, Malty. K největším favoritům by měli patřit mladíci z Belgie a Švédska. Nicméně černým koněm skupiny může být klidně Maďarsko či případně Turecko.

Švédsko: Dahlberg – Walqvist (C), Dagerstal, Brorsson, Andersson – Rakip, Ssewankambo, Salétros, Svandberg – Strandberg, Engvall. Trenér: Roland Nilsson.
    Náhradníci: Linnér – Bengtsson, Degerlund, Olsson, Asoro, Isak, Larsson.

Kypr: A. Christodoulou – Karo (C), Artymatas, Anastasiou, Wheeler – Andreou, Soteriou – Pittas, Panagi, Fragkou – Iosifidis. Trenér: Nicos Andronicou.
    Náhradníci: Paraskevas – Koumis, G. Christodolou, Illia, Kariakou, Nikolaou, Komodikis.

Rozhodčí: Omar Pašajev – Namik Gusejnov, Mubariz Gašimov (všichni Azerbajdžán).

1

2
    Wheelerova střela branku nepřinesla.

4
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    CARLOS STRANDBERG otvírá gólový účet tohoto utkání – 1:0!

5
    Joel Andersson přihrává CARLOSOVI STRANDBERGOVI, který je dnes zřejmě při chuti a ten navyšuje stav přesnou střelou na 2:0!

6
    To je velmi studená sprcha pro Kypr i k vzhledem k severským klimatickým podmínkám.

9
    Wahlqvist fauloval hostujícího Wheelera.

10
    Fragkou si vyšlápl na Strandberga. Toho musejí hlídat hosté pořádně, jelikož během pěti minut zaznamenal 2 branky.

13
    Engvallova střela byla zblokována na rohový kop.

14
    Rohový kop obrana Kypru odvrátila.

15
    Brorssonova střela byla zblokována a následuje další rohový kop pro domácí Švédsko.

16
    Rohový kop Saléstrose vyústil v útočný faul Engvalla. Obrana Kypru si na chvíli odpočine.

18
    Wahlqvist vybojoval další rohový kop.

20
    Rohový kop si zahrají hosté.

21
    Ale vše už je při starém roh pro domácí.

23
    Rychlý míč za obrannou končí rohovým kopem pro Vikingy.

24
    Salétros na půlícím kruhu postrčil Fragkoua.

25
    Nákop hostí postrádal délku i přesnost a tak končí pouze za postranní čárou.

27
    Střelu Engvalla zblokovala obrana následnou střelu Joela Anderssona si pohlídla brankář Christodoulou.

28
    Svandberg trefuje brankovou konstrukci hostující branky, mnoho k hattricku nescházelo!

30
    Ofsajd PIttase.

31
    Švédové sice dirigují tempo hry, ale i jim občas uskočí míč do autu za pomezní čáru.

32
    Engvall při hlavičkovém souboji loktem fauloval Fragkoua, který se aspoň nebojí chodit do soubojů s domácí urostlými borci.

33
    Rakip si připisuje útočný faul na své konto.

34
    Soteriu dál pořádně poznat svou tvrdost domácímu hráči na polovině hřiště.

35
    Hostujíc hráč Andreas Fragkou vidí žlutou kartu za faul na Engvalla.

36
    Velmi dobrý obranný zákrok si připisuje Artymatas před Stzrandbergem což rezoltuje v rohový kop pro domácí.

38
    Švédové zahrávali další dva rohy v rychlém časovém sledu.

38
    A je to tu a je vymalováno! Třetí branka domácích, navíc hattrick pro CARLOSE STRANDBERGA po přihrávce Gustava Engvalla, kanonýr to napálil k bližší tyči a no problem – 3:0!

40
    Kypřanům tečou nervy Fragkou jenž už má na svém kontě žlutou kartu osolil Ssewankamba.

42
    Dnešní utkání je hra kočka – myš.

43
    Pittas si vykoledoval faul Antona Saléstrose a ten je napomenut žlutou kartou.

44
    Panagi pořádně ostře zajel do Svandberga.

45

První poločas jasně patřil Švédsku navíc útočník Carlos Strandberg zaznamenal hattrick 3:0 po prvním poločase. Druhý poločas začne cca v 19:47 hodin.

46

46
    Erdal Rakip přistrčil Wheelera a asistent rozhodčího to dobře zaznamenal.

47
    Engvall fauloval Sotiria.

49
    Švédové v poklidu kombinují, nemusejí se nikam hnát, náskok mají dostatečný.

50
    Wheeler si skvěle postrážil tělem míč a Rakip ho raději pro jistotu dvakrát za sebou fauloval.

52
    Wheelerův centr byl sražen obráncem na rohový kop.

53
    Obrana Švédska zapracovala bezchybně.

54
    Svandberg si útočným faulem počínal proti Karovi.

55
    Velmi rychlé nohy ukázal Brorsson a uzmul tak téměř ztracený míč.

56
    Theodoros Iosifidis za protesty vidí žlutou kartu.

57
    Rakip fauloval Pittase.

58
    Sotiriu se pořádně opřel do Rakipa.

60
    Hra postrádá jakýkoli náboj – Švédové nikam nemusejí hnát, hosté zase postrádají znatelnou ofenzivní kvalitu.

61
    Kypr trochu nesportovně hrál dále i když na zemi ležel švédský hráč.

61
    Na hřišti je ošetřován i hostující hráč.

61
    Zatímco lékaři a maséři měli plné ruce práce. Na hřišti mezi hráči došlo k drobným roztržkám. Jediný kdo je napomínám je domácí brankář Pontus Dahlberg.

63
    Svandberg po souboji s hostujícím hráčem chtěl pokutový kop, hostujíc hráč je navíc ošetřován. drželi se oba navzájem, těžké rozhodování pro rozhodčího.

65
    Andreou byl faulován Svandbergem.

67
    Snaha se hostům nejde upřít, ale na šikovné Švédy je to sakra málo.

68
    Leonidas Kyriakou střídá zraněného Rafaela Anastasia.

70
    Švédové si mezi sebou vysloveně hrají bago.

71
    Švédové většinu hracího času drží míč na svých kopačkách.

72
    Thodoros Iosifidis výměna za Mariose Illiu.
    Mattiase Svandberga za potlesku tribun nahradí Joel Asoro.

74
    Engvallova loženka byla zblokována pouze na rohový kop!

75
    Asoro střílí nepřesně.

75
    Karo fauluje Anderssona.

76
    Alexander Isak si zahraje místo střelce hattricku Carlose Strandberga.

77
    Gustav Engvall žlutá karta.

79
    Isakova střela šla mimo, ale končí to rohovým kopem.

80
    Dagestral pálil nepřesně již bez cizího zavinění.

82
    Kyriakos Panagi je stažen místo Andrease Komodika.