Inter Bratislava – Pohronie 2:1 (kon.) | KFC Komárno – Bardejov 3:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – Lok. Košice 0:3 (kon.)
Šamorín – Žilina B 2:3 (kon.) | Poprad – Spiš. N. Ves 3:1 (kon.)
KFC Komárno
3:3 (0:0)
Partizán Bardejov
Sobota 02.09.2017, 17:00 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 6. kolo

Veľká dráma v Komárne, v zápase sme videli šesť gólov, z toho rovná polovica padla z bieleho bodu. Hattrickom sa prezentoval domáci Militosyan, dvomi gólmi kontroval Hamuľak a jeden gól zaznamenal aj Gruca. Zápas ovplyvnilo aj vylúčenie brankára Gmittera, ktorý sa pod sprchy pobral po 49 minútach hry. (19:37:57)

90+4

90+3
    Zápas je u konca, body sa budú deliť.

90+3
    Žltú kartu dostáva Szczepanski (Partizán Bardejov).

90+2
    Na zemi sa ocitol jeden z hráčov po tvrdom faule. Čas ale neúprosne plynie.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90+1
    KFC Komárno dáva gól! Komárno vyrovnalo aj na druhýkrát veľká dráma pokračuje. Kto iný ako VAHAGN MILITOSYAN mohol prekonať Mikluša. Tretí gól v sieti znamená aj hattrick pre 24-ročného Francúza.

90
    Žltú kartu dostáva Pangrác-Piter (Partizán Bardejov).

90
    Bola nariadená penalta v prospech Komárna.

88
    Posledné minúty pre domácich na vyrovnanie, podarí sa im vyrovnať aj druhýkrát v zápase?

87
    Dnešné stretnutie sleduje 397 divákov.

86
    Bardejov dal gól! Aj druhá penalta v zápase je využitá, hostia sú opäť na koni. MICHAL HAMUĽAK sa pridáva k Francúzovi Militosyanovi, keď sa aj on zapísal do streleckej listiny druhýkrát.

86
    Bola nariadená penalta v prospech Bardejova!

85
    Žltú kartu dostáva Sekulić (KFC Komárno).

84
    Hostia budú po dlhom čase zahrávať rohový kop.

83
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Gruca, prichádza Patarocha.

82
    Rovnako tomu je aj na druhej strane, nepresný center od ofenzívneho hráča Bardejova.

81
    Domáci futbalista sa z pravého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

80
    Vstupujeme do záverečnej desaťminútovky, toto bude ešte riadne napínavé.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím KFC Komárno. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.

Góly: 55. Militosyan, 74. Militosyan (pen.), 90+1. Militosyan (pen.) – 59. Gruca, 62. Hamuľak, 86. Hamuľak (pen.)

Karty:   43. Morócz (KFK), 85. Sekulić (KFK) – 39. Jacko (BAR), 73. Staš (BAR), 90. Pangrác-Piter (BAR), 90+3. Szczepanski (BAR)   49. Gmitter (BAR)

KFC Komárno: Kosťukevič – Podlucký (C), Bilyk, Militosyan, Morócz, Sekulić, Kuruc, Hovsepyan, Kele, Matić, Špak
    Náhradníci: A. Rahman, Rodrigues, Tomaš, Huszty, N. Rahman

Partizán Bardejov: Gmitter – Jacko, Grohoľ (C), Belunek, Gruca, Verčimák, Staš, Macej, Pangrác-Piter, Szczepanski, Hamuľak
    Náhradníci: Mikluš, Patarocha, Didik, Košč, Ducár

Rozhodca: Peter Krivošík – Martin Vitko, Katarína Smolíková