Kometa Brno – Stavanger 4:3 (po pr.) | Redhawks – Kuopio 6:2 (kon.) | Växjö – Liberec 6:3 (kon.)
Zug – Jyväskylä 6:3 (kon.) | Mannheim – HV71 6:3 (kon.) | TPS – Hradec Králové 3:1 (kon.)
Esbjerg – Třinec 1:2 (kon.) | Vienna – Něman Grodno 5:4 (2:1 po s.n.) | EC-KAC – Gap 4:2 (kon.)
Zürich – Frölunda 1:2 (kon.) | Nottingham – Bern 4:2 (kon.)
Nottingham Panthers
4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
SC Bern
cz Sobota 02.09.2017, 20:00 • Motorpoint Arena, Nottingham • Liga majstrov • Skupina F
    59:49 Robert LACHOWICZ - 4:2

59:49
    Nottingham Panthers právě vstřelili branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Hned po buly plácl do puku ROBERT LACHOWICZ a ten doklouzal do opuštěné branky hostujícího týmu. Bez asistence.

57:49
    Genoni je na střídačce, začíná power play Bernu!

52:42
    Neskutečný Genoni. Už byl prakticky překonaný, když u tyčky stál zcela volný Clarke, jenže gólman Bernu se zvládl přemístit a rychle máchnout lapačkou!

51:00
    No a výsledkem je vyloučení na straně Bernu, Mason Raymond dostal dvě minuty za krosček.

46:03
    Přesilovka pro Nottingham, dvouminutový trest za sekání dostal Alain Berger.

41:47
    Hosté ale budou moci reagovat v přesilovce. Dvě minuty za zdržování hry dostal Zackary Phillips.
    41:03 Jeffrey BROWN - 3:2

41:03
    Tak tomu se říká obrat. Sotva se domácí ubránili oslabení, dostávají se do vedení. JEFFREY BROWN se nadechl k velkému sólu a po nájezdu do útočného pásma nachytal Ganoniho střelou do horní části branky. Asistence: Per Erik Gustav Lindhagen.

38:55
    Další vyloučení, nyní na straně domácího týmu. Dvě minuty za sekání obdržel Robert Lachowicz.

35:52
    Domácí si zahrají další přesilovku, dvě minuty za sekání dostal Mason Raymond.
    33:45 Alexander MOKŠANCEV - 2:2

33:45
    Je vyrovnáno a to po opravdu nádherné akci, na kterou se hosté mohli jen dívat. Po rychlém ťukecu zakončoval do prázdné branky ALEXANDER MOKŠANCEV a svou dnes druhou brankou upravil na 2:2. Asistence: Zackary Phillips, Mark Derlago.

26:11
    Poslední akce ale skončila faulem domácích a Robert Farmer dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
    21:59 Alexander MOKŠANCEV - 1:2

21:59
    Přesilovka je bleskově využitá, když si na přihrávku z rohu najel ALEXANDER MOKŠANCEV a zblízka protlačil puk za Genoniho. Asistence: Mark Derlago.

21:49
    Přesilovka pro domácí. Dvě minuty za podražení dostal Andrew Ebbett.
    18:03 Andrew EBBETT - 0:2

18:03
    Bern právě vstřelil branku!
    A je to o dvě branky. Jako raketa se do pásma vřítil Anderson, zpoza branky přihrál na ANDREWA EBBETTA a ten z první zamířil za Garnettova záda. Asistence: Calle Anderson, Mason Raymond.

11:24
    Přesilovka pro domácí, 2+2 minuty za vražení na hrazení dostal Tristan Scherwey.
    04:50 Simon MOSER - 0:1

04:50
    Přesilovka je využitá a to po opravdu povedené akci. Po několika přihrávkách se puk dostal do kruhu pro vhazování a zcela volný SIMON MOSER zakončil naprosto přesně. Bern vede 1:0. Asistence: Mason Raymond.

03:37
    První přesilovka utkání, zahrají si ji hosté. Dvě minuty za hákování dostal Dan Spang.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 22. Mokšancev (Derlago), 34. Mokšancev (Phillips, Derlago), 42. Brown (Lindhagen), 60. Lachowicz – 5. Moser (Raymond), 19. Ebbett (Anderson, Raymond)

Nottingham Panthers: Garnett (Gospel) – Billingsley, Sauve (A), Lee (C), Spang, Mosey, Gagnon – Mokšancev, Phillips, Derlago – Shalla, Perlini, Farmer – Clarke, Lindhagen, Brown (A) – Betteridge, Lachowicz, Bussieres. Trenér: Corey Neilson.
    SC Bern: Genoni (Caminada) – Noreau, Gerber, Anderson, Krueger, Kamerzin, Burren – Moser (C), Arcobello, Pyörälä – Scherwey (A), Haas, Bodenmann – Rüfenacht, Ebbett (A), Raymond – Berger, Meyer, Randegger – Kämpf, Heim. Trenér: Karl Jalonen.

Rozhodca: Iwert (GER), Sewell (GBR) – Dalton (GBR), Beresford (GBR)

Diváci: 4 890