Kladno – Motor ČB 3:0 (kon.) | Sparta Praha – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Trenčín – Olomouc sk 1:5 (kon.)
K. Vary – Landshut 8:1 (kon.) | Sokolov – Most 4:5 (kon.) | SHK Hodonín – Trnava 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Vítkovice 0:8 (kon.) | Detva – Orange 20 sk 4:2 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Ústí n/L – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Havířov – Nové Zámky 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:4 (kon.)
Jihlava – Zlín 3:1 (kon.) | Slavia – Pardubice 3:2 (kon.)

59:25
    Domáci budú hrať v závere v oslabení, keď za sekanie dostáva dve minúty Frederik Fekiač.

58:44
    Detva dala gól!

Gachulinec veľmi pekne vysunul do úniku DAVIDA VIDELKU, ktorý nedal šancu Druného a presne po vyrážačku mu zavesil puk do siete.
    Asistencie: Daniel Gachulinec, Ladislav Ščurko.

54:00
    Oddychový čas domácich.

51:03
    HK Orange 20 dalo gól!

Následne sa puk od nohy Zorvana dostal späť k Božíkovi, ktorý ho nahodil pred Laroseho a tam sa ho podarilo v skrumáži usmerniť reprezentačnému výberu do siete. Autor gólu bol označený SEBASTIÁN HRABČÁK.
    Asistencie: Erik Smolka, Martin Božík.

43:48
    Za nedovolené bránenie dostáva Dávid Hílek dve minúty.

41:06
    Za podrazenie dostáva Dávid Boldižár dve minúty.

38:26
    Nedovoelným bránením sa previnil Martin Jendroľ a dostáva dve minúty.

32:48

Po veľmi pekne prihrávke Ščurka si položil MATÚŠ CHOVAN brankára Durného a ľad a puk poslal do siete.
    Asistencia: Ladislav Ščurko.

26:49
    Ďalší domáci hráč na trestnej lavici. Dve minúty si za podrazenie vyslúžil Maroš Surový.

24:57
    Larose sa vyznamenal, keď z blízka vložil do strely Vybírala svoju lapačku.

19:23

Po spolupráci prvého útoku RASTISLAV GAŠPAR -David Videlka a Ladislav Ščurko sa domáci dostávajú do vedenia, keď prvý menovaný prekonáva Durného.
    Asistencie: David Videlka, Ladislav Ščurko.

16:58

Pri hre 4 na 4 sa podarilo domácej Detve vyrovnať, keď sa presadil MAROŠ SUROVÝ.
    Asistencia: Martin Šimon.

15:33
    Na domácej strane si nedal pozor Jakub Žilka, keď zahral do tváre súpera hokejkou.

15:10
    Trestná lavica reperezentačného výberu dlho prázdna nebola, keď za podrazenie si na ňu sadol Martin Krempaský.

14:02
    Kapitán Erik Smolka mal znovu obrovskú možnosť, keď na dvakrát nedokázal prekonať Laroseho.

12:52
    Presilovku však mladíci dlho nehrali. Za podrazenie sily na ľade vyrovnal Peter Bjalončík.

12:29
    Domáci zle striedali a za veľa hráčov na ľade dostávajú dve minúty. Trest si odsedí Juraj Milý.

09:38
    Za nebezpečnú hru vysokou hokejkou dostáva Daniel Gachulinec dve minúty.

5:02
    Vylučuje sa aj na strane reprezentačného výberu. Za podrazenie dve minúty pre Martina Dlapku.

03:34

Mladíci dokázali presilovú hru využiť, keď sa SEBASTIÁN ŠMÍDA.
    Asistencie: Rastislav Václav, Vladimír Vybíral.

03:07
    Domáca Detva sa bude po vyše troch minútach musieť brániť, keď Ladislav Ščurko ide na dve minúta za hákovanie.

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Surový (Šimon), 20. Gašpar (Videlka, Ščurko), 33. M. Chovan (Ščurko), 59. Videlka (Gachulinec, Šcurko) – 4. Šmida (Václav, Vybíral), 52. Hrabčák (Smolka, Božík)

HK DOXXbet Detva: Larose (Verbitksý) – Strukoof, Gachulinec, Macejko, F. Fekiač, Šimon, D. Jendroľ, Dvořák, M. Jendroľ – Ščurko, Gašpar, Videlka – Žilka, Chovan, Milý – Cíger, Murček, Surový – Zorvan, Huňady. Ondris.
    HK Orange 20: Durný (Hlavaj) – Hílek, Dlapka, Zeleňák, Boldižár, Krempaský, Kuna, Boik, Forrai – Jaško, Kundrík, Mesaroš – Vybíral, Čacho, Vašaš – Bjalončík, Šmida, Václav – Smolka, Hrabčák, Marcinek.

Rozhodca: Štefík – Hanko, Ivan