Sociedad – Villarreal 3:0 (kon.) | Real Betis – Vigo 2:1 (kon.)
Real Betis
2:1 (1:1)
Celta Vigo
Piatok 25.08.2017, 22:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielska LaLiga • 2. kolo

Máme za sebou napínavý zápas, v ktorom si domáci tím Betis Sevilla pripísal prvé víťazstvo v sezóne a zaslúžene. Videli sme dva rozdielne polčasy. V tom prvom sme videli po góle na každej strane a v tom druhom strhli domáci víťazstvo na svoju stranu. Celta Vigo tak ostáva aj naďalej bez bodu. Do zápasu na 15 minút zasiahol aj slovenský reprezentant Stanislav Lobotka, ale ani on nedopomohol k vyrovnaniu. Zaujímavosťou je, že všetky góly v zápase padli hlavou. Ďakujem Vám za pozornosť, prajem Vám dobrú noc a pekný začínajúci sa víkend! (00:00:48)

90+5
    Žltú kartu dostáva Nemanja Radoja (Celta Vigo).

90+4
    Domáci príkladne bojujú a tribúny už oslavujú víťazstvo.

90+3
    Jozabed sa už chystal na zakončenie, ale jeho aktivitu prerušil hlavný rozhodca, lebo jeho kolega mu signalizoval ofsajd, Správne rozhodnutie, aj keď sa jednalo len o tesné postavenie mimo hry.

90+2
    Hostia doslova bijú domácich, ale nedokážu si vytvoriť žiadnu streleckú príležitosť.

90+1
    Maximiliano Gómez si hodil loptu v šestnástke súpera, čím sa dostal z dobrej pozície a jeho center prenikol a autovú čiaru.

90
    Hlavný rozhodca pridáva ešte 5 minút.

89
    Stanislav Lobotka sa dobre uvoľnil na hranici šestnástky a z otočky vypálil na bránu Betisu Sevilla. Antonio Adán však tento pokus pohotovo kryje.

88
    Náš reprezentant bol odmenený žltou kartou, keď si pri spracovaní lopty pomohol rukou.

88
    Žltú kartu dostáva Stanislav Lobotka (Celta Vigo).

87
    Javi García predviedol dobrú prácu smerom dozadu a zabránil ďalšiemu nebezpečenstvu. Čas na vyrovnanie sa stále kráti.

86
    Hráči Betisu Sevilla bránia tesný náskok a vyzerá to tak, že by sa im to mohlo podariť. Do konca zápasu však zostáva ešte niekoľko minút.

85
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Joaquín, prichádza Juan José Narváez.

84
    Žltú kartu dostáva Aïssa Mandi (Real Betis).

82
    Domáci sa zavreli do obrannej ulity a hráči hostí sa nevedia dostať k blízkosti dostrelu brány. Tento obraz hry v posledných minútach uvidíme asi často.