Larnaca – Plzeň 0:0 (kon.) | D.Kyjev – Marítimo 3:1 (kon.) | Östersunds FK – Solún 2:0 (kon.)
Tiraspol – Légia Varšava 0:0 (kon.) | Zenit – Utrecht 2:0 (po pr.) | FK Oleksandrija – Borisov 1:2 (kon.)
Tel Aviv – Rheindorf Altach 2:2 (kon.) | Salzburg – Constanta 4:0 (kon.) | FK Sūduva – Razgrad 0:0 (kon.)
Fenerbahce – Vardar 1:2 (kon.) | Fehérvár – Partizan 0:4 (kon.) | Skenderbeu – D. Záhreb 0:0 (kon.)
Midtjylland – Limassol 1:1 (kon.) | AEK Atény – Brugge 3:0 (kon.) | Marseille – Domžale 3:0 (kon.)
Rosenborg – Amsterdam 3:2 (kon.) | Braga – Hafnarfjördur 3:2 (kon.) | Bilbao – Panathinaikos 1:0 (kon.)
Škendija – AC Miláno 0:1 (kon.) | Hajduk Split – Everton 1:1 (kon.) | CZ Belehrad – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Austria – Osijek 0:1 (kon.)
Olympique Marseille
3:0 (1:0)
NK Domžale
cz Štvrtok 24.08.2017, 20:45 • Stade Vélodrome, Marseille • Európska liga (predkolá) • Play-off
    85. THAUVIN - 3:0

85
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Na Stade Vélodrome je o postupujícím do základní skupiny Evropské ligy definitivně rozhodnuto, Marseille totiž pět minut před koncem přidává už třetí branku! Dnes velice dobře hrající Germain se tentokráte ocitl v roli nahrávače, když přesným centrem oslovil v šestnáctce neobsazeného FLORIANA THAUVINA a ten krásnými nůžkami, po nichž balon zaplul přesně k tyči, překonal marně se natahujícího gólmana Miliće.
    56. GERMAIN - 2:0

56
    Olympique Marseille zúročil svou velkou převahu v dosavadním průběhu druhého poločasu a deset minut po jeho začátku se dostal do dvoubrankového vedení! Velkou práci při této trefě odvedl Florian Thauvin, jenž balon zatáhl až do šestnáctky, kde se nejprve zbavil bránícího Balkovce a poté nacentroval pro VALÈRA GERMAINA, s jehož přízemní pumelicí nemohl Milić nic dělat.
    28. GERMAIN - 1:0

28
    Nedáš – dostaneš, toto nepsané sportovní pravidlo se opět potvrdilo. Domžale před pár okamžiky neproměnilo velkou šanci, z následné protiakce se Marseille dokázala dostat do vedení. Maxime Lopez se poněkud netradičně ocitl v prostoru levého křídla, odkud po krouceném centru zvládl balon přes několik hráčů poslat až do míst, kam si nabíhal VALÈRE GERMAIN, na jehož přesnou hlavičku k tyči neměl Milić šanci dosáhnout.