Slovensko – Česko | 1:2 (kon.) |
Fínsko – Česko | 1:3 (kon.) |
K. Vary – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 3:3 (Nedohr.) |
Benátky n/J – Litoměřice | 2:5 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Pardubice – Olomouc | 1:2 (2:1 po s.n.) |
Frýdek-M. – Prostějov | 1:5 (kon.) |
Novosibirsk – Riga | 2:1 (kon.) | | | Omsk – Čerepovec | 1:0 (po pr.) | | | Barys – S.Moskva | 2:0 (kon.) |
Jugra Chanty-Mansijsk – Novgorod | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Red Star Kunlun | 4:2 (kon.) | | | Nižnekamsk – Vladivostok | 3:2 (kon.) |
Soči – Chabarovsk | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Liberec – Växjö | 3:4 (po pr.) | | | Hradec Králové – TPS | 5:1 (kon.) | | | Kuopio – Redhawks | 6:4 (kon.) |
HV71 – Mannheim | 1:4 (kon.) | | | Frölunda – Zürich | 5:4 (po pr.) | | | Stavanger – Kometa Brno | 1:2 (kon.) |
Davos – Cardiff | 10:1 (kon.) | | | Bern – Nottingham | 5:2 (kon.) | | | Gap – EC-KAC | 3:6 (kon.) |
Švajčiarsko – USA | 1:8 (kon.) | | | Česko – Slovensko | 8:0 (kon.) |
koniec
Slovensko
1:2
(1:0, 0:2, 0:0)
Česko
55:38
|
Vylúčenie v tíme Česko (Indrát – 2 min., držanie).
|
|
48:00
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Hovorka – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
|
|
44:51
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (trest pre hráčsku lavicu, 2 min. – príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Sukeľ.
|
|
41:29
|
Vylúčenie v tíme Česko (Stach – 2 min., držanie).
|
|
26:31
|
Vylúčenie v tíme Česko (2 min. pre hráčsku lavicu – príliš veľa hráčov na ľade).
|
|
14:27
|
Vylúčenie v tíme Česko (Šulák – 2 min., podrazenie).
|
|
10:19
|
Vylúčenie v tíme Slovensko (Romančík – 2 min., hákovanie).
|
|
02:25
|
Vylúčenie v tíme Česko (Šulák – 2 min., podrazenie).
|
Góly a asistencie:
19. Zagrapan (Brejčák) – 31. Musil (Kaše), 37. Tomášek (Klok, Hanzl)
Rozhodca: D. Konc st., Stano – Výleta, J. Tvrdoň
Diváci: 3763
Nepremenená penalta:
Slovensko:
T. Tomek – E. Černák, J. Brejčák, P. Čerešňák, Gernát, Holenda, O. Kotvan, L. Romančík, Mi. Roman – P. Svitana, L. Hudáček, L. Nagy – Kudrna, Hovorka, Tybor – Macík, Zagrapan, Buc – Paulovič, M. Sukeľ, P. Koyš.
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Svoboda – Sklenička, Šulák, Pyrochta, Dvořák, Němeček, Klok, Kalina – Kaše, Musil, Lenc – Indrák, Stach, Straka – Hanzl, Tomášek, Uher – Tomeček, Herman, Šťastný.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Svoboda – Sklenička, Šulák, Pyrochta, Dvořák, Němeček, Klok, Kalina – Kaše, Musil, Lenc – Indrák, Stach, Straka – Hanzl, Tomášek, Uher – Tomeček, Herman, Šťastný.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: D. Konc st., Stano – Výleta, J. Tvrdoň
Diváci: 3763
Dominika Haršáni Handzušová