Slovensko – Česko | 1:2 (kon.) |
Fínsko – Česko | 1:3 (kon.) |
K. Vary – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 3:3 (Nedohr.) |
Benátky n/J – Litoměřice | 2:5 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Pardubice – Olomouc | 1:2 (2:1 po s.n.) |
Frýdek-M. – Prostějov | 1:5 (kon.) |
Novosibirsk – Riga | 2:1 (kon.) | | | Omsk – Čerepovec | 1:0 (po pr.) | | | Barys – S.Moskva | 2:0 (kon.) |
Jugra Chanty-Mansijsk – Novgorod | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Red Star Kunlun | 4:2 (kon.) | | | Nižnekamsk – Vladivostok | 3:2 (kon.) |
Soči – Chabarovsk | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Liberec – Växjö | 3:4 (po pr.) | | | Hradec Králové – TPS | 5:1 (kon.) | | | Kuopio – Redhawks | 6:4 (kon.) |
HV71 – Mannheim | 1:4 (kon.) | | | Frölunda – Zürich | 5:4 (po pr.) | | | Stavanger – Kometa Brno | 1:2 (kon.) |
Davos – Cardiff | 10:1 (kon.) | | | Bern – Nottingham | 5:2 (kon.) | | | Gap – EC-KAC | 3:6 (kon.) |
Švajčiarsko – USA | 1:8 (kon.) | | | Česko – Slovensko | 8:0 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
1:2
(0:1, 0:1, 0:0)
HC Olomouc
61:12
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ján Sýkora – 2 min., hákování).
|
|
58:28
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jacob Cardwell – 2 min., krosček).
|
|
53:14
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Vilém Burian – 2 min., podražení).
|
|
52:42
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Eberle – 2 min., hákování).
|
|
51:13
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Petr Strapáč – 2 min., sekání).
|
|
47:39
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matěj Beran – 2 min., sekání).
|
|
43:52
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (František Skladaný – 2 min., podražení).
|
|
35:12
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ladislav Havlík – 2 min., držení protihráče).
|
|
32:15
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rok Macuch – 2 min., hákování).
|
|
28:40
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Petr Strapáč – 2 min., sekání).
|
|
17:52
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (František Skladaný – 2 min., vysoká hůl).
|
|
14:28
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Antonín Dušek – 2 min., podražení).
|
|
11:52
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Robin Staněk – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
54. Rolinek (Sýkora), 65. Quenneville (Vondráček) – 12. Laš (Knotek, Škůrek), 36. Jergl (Strapáč)
Rozhodca: Veselý, Barek – Barvíř, Blümel
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Marek Laš (OLO)
0:0 Jordann Perret (PCE)
2. séria:
0:0 Jan Knotek (OLO)
1:0 Peter Quenneville (PCE)
3. séria:
1:1 Aleš Jergl (OLO)
1:1 Vladislav Bojko (PCE)
4. séria:
1:1 Petr Strapáč (OLO)
2:1 Sasha Treille (PCE)
HC Dynamo Pardubice:
Růžička (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Grebeňuk, Trončinský, Havlík, Čáslava, Ščotka, Holland – Perret, Treille, Vondráček – P. Sýkora, Dušek, Rolinek – J. Sýkora, Poulíček, Quenneville – Beran, Bojko, Panna.
Náhradníci:
Tréner:
HC Olomouc: Falter (Galuška) – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, J. Gavlas, Ruatr, Ondrušek – Eberle, Holec, Burian – Jergl, Knotek, Strapáč – Skladaný, Rác, Laš – Podlaha, Macuch.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Olomouc: Falter (Galuška) – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, J. Gavlas, Ruatr, Ondrušek – Eberle, Holec, Burian – Jergl, Knotek, Strapáč – Skladaný, Rác, Laš – Podlaha, Macuch.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Veselý, Barek – Barvíř, Blümel
Diváci:
Adam Joska
@AdamJoska2