Litvínov – Kärpät | 1:2 (kon.) |
Dunaújváros – Košice | 1:6 (kon.) | | | Poprad – Nice | 4:6 (kon.) |
Mulhouse – Štrasburg | 4:3 (kon.) | | | Žilina – Vsetín | 8:3 (kon.) | | | Trenčín – Třinec | 3:3 (kon.) |
Detva – Katowice | 5:3 (kon.) | | | GKS Tychy – Frýdek-M. | 0:1 (kon.) | | | Zvolen – Orange 20 | 6:3 (kon.) |
Chomutov – Motor ČB | 3:0 (kon.) | | | Kölner Haie – K. Vary | 4:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Motor ČB – Kölner Haie | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | K. Vary – HC Plzeň | 1:3 (kon.) |
koniec
Piráti Chomutov
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
44:25
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Ondřej Prihoda – 2 min., napadení).
|
|
43:44
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Matouš Hail – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
37:19
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jaroslav Pouzar – 2 min., faul loktem).
|
|
34:42
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (František Schwartz – 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:49
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Pavel Pojar – 2 min., faul kolenem).
|
|
28:53
|
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Stanislav Vrhel – 2 min., napadení).
|
|
26:51
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jan Janoch – 2 min., podražení).
|
|
11:11
|
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Sebastián Jasečko – 2 min., podražení).
|
Góly a asistencie:
4. Gut (Koláček, Spudich), 11. Svoboda (Urych), 43. Králíček (Prihoda, Štefančík)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Piráti Chomutov:
Šatný (Stuchlík, Šilhan) – Matějka, Machyna, Petrásek, Birhanzl, Martínek, Poschl, Holec, Klika, Němec – Králíček, Koláček, Spudich, Čech, Vrhel, Prokeš, Holka, Prihoda, Štefančík, Iljuk, Kulich, Urych, Svoboda, Gut, Kovár
Náhradníci:
Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Lidák (Korytar) – Endl, Remta, Svach, Pavlát, Pojar, Hail, Jasečko, Dvořák – Lirakholski, Janoch, Michal, Ryba, Schwartz, Pouzar, Kašpar, Lukeš, Brouček, Březina, Nevšímal, Dub.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Lidák (Korytar) – Endl, Remta, Svach, Pavlát, Pojar, Hail, Jasečko, Dvořák – Lirakholski, Janoch, Michal, Ryba, Schwartz, Pouzar, Kašpar, Lukeš, Brouček, Březina, Nevšímal, Dub.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Petr Kouba