Bohemians – Köniz | 5:5 (kon.) | | | Höllviken IBF – Vítkovice | 1:1 (kon.) | | | Falun – Chodov | 4:2 (kon.) |
Ostrava – Thurgau | 4:11 (kon.) | | | EräViikingit – Bulldogs | 3:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 7:3 (kon.) |
Pixbo Wallenstam – Wiler-Ersigen | 4:7 (kon.) | | | Tatran – Otrokovice | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Falun | 3:6 (kon.) |
Bohemians – Thurgau | 3:1 (kon.) | | | Köniz – Ostrava | 5:2 (kon.) | | | EräViikingit – Pixbo Wallenstam | 2:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Otrokovice | 4:1 (kon.) | | | Bulldogs – Wiler-Ersigen | 2:7 (kon.) | | | Chodov – Höllviken IBF | 6:2 (kon.) |
Bohemians – Falun | 2:2 (kon.) | | | Tatran – Sparta | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Vítkovice – Thurgau | 3:3 (kon.) |
Köniz – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | EräViikingit – Wiler-Ersigen | 4:4 (kon.) | | | Chodov – Tatran | 6:5 (kon.) |
Bulldogs – Pixbo Wallenstam | 1:6 (kon.) |
koniec
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
4:11
(2:4, 2:7)
Thurgau
29:58
|
Vyloučení v týmu Thurgau (Lienert – 2 minuty).
|
|
24:56
|
Vyloučení v týmu Thurgau (Lienert – 2 minuty, Držení).
|
|
11:30
|
Vyloučení v týmu Ostrava (Trulík – 2 minuty, Zdržování hry).
|
Góly a asistencie:
6. Trulík (Daniš), 8. Eichner (t.s.), 23. Daniš (Trulík), 33. Mendrek – 1. Wattinger (Beerli), 5. Rajeckis (Wattinger), 14. Altwegg (Gröbli), 19. Altwegg (Gröbli), 27. Sládek (vla.), 28. Rajeckis (Lienert), 30. Rajeckis (Altwegg), 34. Pfister (Strandljung), 35. Lienert (Rubi), 36. Altwegg (Rajeckis), 37. Rubi (Lienert)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
Laja (Klobučník) – Hromádka, Křiva, Kuczera, Lipový, Martiniak, Miške, Šebesta, Zbořil, Daniš, Eichner, Hrabal, Chvastek, Klimscha, Kubíček, Mendrek, Moravčík, Sládek, Trulík
Náhradníci:
Tréner:
Thurgau: Y. Altwegg (Schläfli) – Gröbli, Rajeckis, Ausderau, Bischofberger, Conrad, Degins, Forsmark, Huber, Strandljung, L. Altwegg (C), Beerli, Lienert, Pfister, Rubi, Schadegg, Wattinger
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Thurgau: Y. Altwegg (Schläfli) – Gröbli, Rajeckis, Ausderau, Bischofberger, Conrad, Degins, Forsmark, Huber, Strandljung, L. Altwegg (C), Beerli, Lienert, Pfister, Rubi, Schadegg, Wattinger
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Týna Zíková
@tyn_zikova