Viťaz – HC Slovan sk 4:2 (kon.) | Zvolen – Košice 1:5 (kon.) | Žilina – Csíkszereda sk 4:0 (kon.)
Olomouc – Trenčín sk 4:3 (1:0 po s.n.) | K. Vary – Litvínov 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.)
Třebíč – Prostějov 3:2 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 5:0 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 7:6 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Přerov – Havířov 1:0 (kon.)
Poprad – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Cracovia 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (0:2 po s.n.)
HK Poprad
3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Štvrtok 10.08.2017, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Prípravný zápas

55:43
    Navyše, presilovka domácich sa končí. Michael Vandas už mieri na trestnú lavicu za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

53:51
    Teraz je tu pre domácich príležitosť. Ján Tabaček dostáva dve minúty za podrazenie.

46:49
    Presilovka pre Poprad. Erik Nitriansky dostáva dve minúty za hákovanie.

40:40
    Poprad si v úvode tretiny hneď zahrá presilovú hru. Jakub Sukeľ dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

35:17
    Presilovka domácich sa končí predčasne. Peter König dostáva dve minúty za seknutie.

32:50
    Poprad si zahrá presilovku. Jakub Sukeľ dostáva dve minúty za filmovanie.

28:04
    Liptáci budú hrať ďalšiu presilovku. Daniel Brejčák dostáva trest za nedovolené bránenie.

25:32
    Mikuláš bude hrať ďalšiu presilovku. Arne Kroták dostáva dve minúty za hákovanie.

22:21
    Mikuláš má k dispozícii presilovku. Martin Bdžoch dostáva dve minúty za podrazenie.

14:23
    Presilovka hostí sa celkom rýchlo končí. Jakub Sukeľ si odsedí dvojminútový trest za napadnutie.

13:16
    Poprad sa bude opäť brániť vo štvorici. Hráčska lavica HK dostáva trest za príliš veľa hráčov na ľade.

09:11
    Prvú presilovú hru v zápase budú hrať aj domáci. Za nedovolené bránenie odchádza sedieť Lukáš Paukovček.

00:54
    Hneď tu máme prvé vylúčenie. Presilovku budú hrať hostia. Denis Vikarev dostáva dve minúty za podrazenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Štrauch (Mlynarovič), 12. Vandas (Fabian, Heizer), 24. Bondra – 30. J. Sukeľ (Pacalaj), 37. Tabaček (Uram), 38. Števuliak (Nádašdi), 51. Laco (Nitriansky), 53. B. Rapáč (Bača)

HK Poprad: Gavalier (Kostenko) – Brejčák (A), König, Ježek, D. Šterbák, Fabian (C), Bdžoch, Rusina, Dinda – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – Kroták, Vikarev, Mašlonka – R. Rapáč, Heizer, Vandas – Bondra, Abdul, Paločko
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Pacalaj, Tabaček, Kurali, Bača, Nádašdi, Mezovský (A), Moravčík, Nitriansky – J. Sukeľ, M. Sukeľ, Uram (A) – B. Rapáč, Paukovček, Kriška (C) – Piatka, Langhammer, Števuliak – Laco, Kabáč, Uhrík