Česko – Maďarsko 71:73 (kon.)
Česká republika
71:73 (17:17, 38:37, 56:54)
Maďarsko
cz Piatok 04.08.2017, 12:45 • TTU Sport Centre, Tallin • ME do 18 rokov - muži (divízia B) • O 9. - 16. místo

V tomto zápase se už nic závratného nestane. Český tým prohrál svůj úvodní zápas v play-off o 9. až 16. místo s Maďarskem o dva body 71:73, proto zítra bude hrát zápas o 13. až 16. místo.. Tento zápas byl velice ofenzivní, což nezaujatého fanouška potěšilo.
    To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji Vám příjemný zbytek pátečního dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (14:31:57)

Nejlepší hráči
    Body: Krejčí (20) – Katona (13)
    Doskoky: Kovář (6) – Kucsera (7)
    Asistence: Welsch (8) – Somogyi (5)

Konec zápasu. (71:73)

39:57
    Jenže Kucsera netrefil ani jeden hod, český tým má stále šanci. (71:73)

39:57
    Jenže přichází nepochopitelný zkrat Saviče, Maďaři opět míří pod český koš. (71:73)

39:56
    Dancsecs minul jeden hod, proto má český tým poslední šanci na vyrovnání, které by znamenalo prodloužení. (71:73)

39:56
    Kovář rychle fauloval, aby zastavil časomíru. Maďari mají výhodu dvou trestných hodů. (71:72)

39:54
    Oddechový čas pro hosty. (71:72)

39:54
    Krejčí trefil oba trestné hody a snížil na rozdíl jediného bodu. (71:72)

39:54
    Konec ještě zdaleka není. Werner fauluje Krejčího, který bude házet dva trestné hody. (69:72)

39:54
    Oddechový čas pro domácí. (69:72)

39:54
    Další trestné střílení pro Maďarsko. Katona taktéž netrefil svůj první pokus, ale ten druhý už našel koš. (69:72)

39:53
    Somogyi netrefil první hod, ale ten druhý už ano. Maďarsko vede o dva body a na 99% vyhraje tento zápas. (69:71)

39:53
    Je zřejmě konec! Kovář se dopustil faulu, Somogyi bude házet dva trestné koše. (69:70)

39:44
    Zoufalý Farský se pokusil o trojku, ale tu minul. Somoqyi si připsal obranný doskok. (69:70)

39:24
    Půl minuty před koncem zápasu se Maďarsko ujímá vedení. Werner si připsal dva body. (69:70)