Nitra – Žilina | 1:0 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
Cottbus – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Omonia Nikózia | 2:0 (kon.) | | | Teplice – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Karviná – Ruch Chorzów | 3:1 (kon.) | | | Opava – Zlín | 1:1 (kon.) |
Zenit – Kazaň | 2:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Tosno | 2:0 (kon.) |
Rapid Viedeň – Mattersburg | 2:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Salzburg | 0:2 (kon.) | | | Linz – Admira Wacker Mödling | 3:0 (kon.) |
Bayern – AC Miláno | 0:4 (kon.) | | | Juventus – Barcelona | 1:2 (kon.) |
Velvary – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Čáslav – Příbram | 1:2 (kon.) | | | 1. HFK Olomouc – Frýdek-Místek | 2:0 (kon.) |
Gliwice – Pogoń | 1:2 (kon.) | | | Gdańsk – Kraków | 0:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Korona | 1:1 (kon.) |
West Bromwich – Crystal Palace | 0:2 (kon.) | | | Leicester – Liverpool | 1:2 (kon.) |
koniec
LASK Linz
3:0
(2:0)
Admira Wacker Mödling
85
|
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Dogan Erdogan, přichází James Holland.
|
|
81
|
Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Daniel Toth, přichází Patrick Schmidt.
|
|
73
|
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Bruno, přichází Thomas Goinginger.
|
|
63
|
Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Antonio Jakoliš.
|
|
61
|
Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází René Gartler, přichází Alexander Riemann.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Srdan Spiridonovic, přichází Dominik Starkl.
|
Góly:
10. Bruno, 31. Ullmann, 64. Michorl
Rozhodca: Lechner – Heidenreich, Gruber
Diváci:
Karty: 5. Erdogan (LIN) – 63. Toth (TRK)
Nepremenená penalta:
LASK Linz:
Pervan – Ranftl, Ramsebner, Luckeneder, Ullmann – Bruno (73. Goinginger), Trauner, Erdogan (85. Holland), Rep – Michorl – Gartler (61. Riemann).
Náhradníci: Schlager – Pogatetz, Wiesinger, Riemann, Holland, Goinginger, Alan.
Tréner:
Admira Wacker Mödling: Leitner – Zwierschitz, Wostry, Strauss, Ebner – Lackner, Toth (81. Schmidt) – Sax (63. Jakoliš), Knasmüllner, Spiridonovic (46. Starkl) – Grozurek.
Náhradníci: Kuttin – Jakoliš, Maranda, Schmidt, Starkl, Kalajdzic, Posch.
Tréner:
Náhradníci: Schlager – Pogatetz, Wiesinger, Riemann, Holland, Goinginger, Alan.
Tréner:
Admira Wacker Mödling: Leitner – Zwierschitz, Wostry, Strauss, Ebner – Lackner, Toth (81. Schmidt) – Sax (63. Jakoliš), Knasmüllner, Spiridonovic (46. Starkl) – Grozurek.
Náhradníci: Kuttin – Jakoliš, Maranda, Schmidt, Starkl, Kalajdzic, Posch.
Tréner:
Rozhodca: Lechner – Heidenreich, Gruber
Diváci:
Martin Penker