19. etapa: Embrun - Salon-de-Provence | Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) (kon.) |
Tisková konference FC Viktoria Plzeň | (kon.) | | | Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
koniec udalosti
19. etapa: Embrun - Salon-de-Provence
Edvald Boasson Hagen (Dimension Data)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Najlepšia desiatka dnešnej etapy:
1. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 5:06:09 hod.
2. Nikias Arndt (Sunweb) + 5 s.
3. Jens Keukeleire (Orica – Scott) + 17 s.
4. Daniele Bennati (Movistar)
5. Thomas De Gendt (Lotto Soudal)
6. Sylvain Chavanel (Direct Energie)
7. Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro)
8. Jan Bakelants (AG2R La Mondiale)
9. Michael Albasini (Orica – Scott) + 19 s.
10. Pierre-Luc Perichon (Fortuneo - Oscaro) + 1:32 min.
Výsledky horskej prémie Col du Pointu:
1. Romain Sicard (Direct Energie) 2 body.
2. Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro) 1 bod.
Výsledky šprintérskej prémie:
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 20 bodov.
2. Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro) 17b.
3. Jan Bakelants (AG2R La Mondiale) 15b.
4. Lilian Calmejane (Direct Energie) 13b.
5. Tony Gallopin (Lotto Soudal) 11b.
6. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 10b.
7. Daniele Bennati (Movistar) 9b.
8. Jens Keukeleire (Orica – Scott) 8b.
9. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 7b.
10. Julien Simon (Cofidis) 6b.
11. Sylvain Chavanel (Direct Energie) 5b.
12. Romain Sicard (Direct Energie) 4b.
13. Ben Swift (UAE Team Emirates) 3b.
14. Rudy Molard (FDJ) 2b.
15. Nikias Arndt (Sunweb) 1b.
Výsledky horskej prémie Côte de Bréziers:
1. Romain Hardy (Fortuneo - Oscaro) 2 body.
2. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 1 bod.
Výsledky horskej prémie Col Lebraut:
1. Romain Sicard (Direct Energie) 2 body.
2. Pierre Rolland (Cannondale - Drapac) 1 bod.
1. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 5:06:09 hod.
2. Nikias Arndt (Sunweb) + 5 s.
3. Jens Keukeleire (Orica – Scott) + 17 s.
4. Daniele Bennati (Movistar)
5. Thomas De Gendt (Lotto Soudal)
6. Sylvain Chavanel (Direct Energie)
7. Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro)
8. Jan Bakelants (AG2R La Mondiale)
9. Michael Albasini (Orica – Scott) + 19 s.
10. Pierre-Luc Perichon (Fortuneo - Oscaro) + 1:32 min.
Výsledky horskej prémie Col du Pointu:
1. Romain Sicard (Direct Energie) 2 body.
2. Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro) 1 bod.
Výsledky šprintérskej prémie:
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 20 bodov.
2. Elie Gesbert (Fortuneo – Oscaro) 17b.
3. Jan Bakelants (AG2R La Mondiale) 15b.
4. Lilian Calmejane (Direct Energie) 13b.
5. Tony Gallopin (Lotto Soudal) 11b.
6. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 10b.
7. Daniele Bennati (Movistar) 9b.
8. Jens Keukeleire (Orica – Scott) 8b.
9. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) 7b.
10. Julien Simon (Cofidis) 6b.
11. Sylvain Chavanel (Direct Energie) 5b.
12. Romain Sicard (Direct Energie) 4b.
13. Ben Swift (UAE Team Emirates) 3b.
14. Rudy Molard (FDJ) 2b.
15. Nikias Arndt (Sunweb) 1b.
Výsledky horskej prémie Côte de Bréziers:
1. Romain Hardy (Fortuneo - Oscaro) 2 body.
2. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 1 bod.
Výsledky horskej prémie Col Lebraut:
1. Romain Sicard (Direct Energie) 2 body.
2. Pierre Rolland (Cannondale - Drapac) 1 bod.
Miroslav Kováčik