Jūrmala – Astana 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Maribor 1:2 (kon.) | Malmö – Vardar 1:1 (kon.)
Be'er Sheva – Honvéd Budapešť 2:1 (kon.) | Tiraspol – Kukësi 1:0 (kon.) | APOEL – Dudelange 1:0 (kon.)
Borisov – Alaškert 1:1 (kon.) | Mariehamn – Légia Varšava 0:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Razgrad 2:1 (kon.)
Žilina – Kodaň sk 1:3 (kon.) | Dundalk – Rosenborg 1:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Víkingur 1:1 (kon.)
MŠK Žilina
1:3 (1:0)
FC Kodaň
Streda 12.07.2017, 20:15 • Pod Dubňom, Žilina • Liga majstrov (predkolá) • 2. predkolo

To je odo mňa zo Žiliny na dnes už naozaj všetko, ďakujem za pozornosť a želám dobrú noc. (22:33:25)

Tlačová konferencia trénera MŠK Žilina Adriána Guľu:
    "Cítime, že to je dnes krutý výsledok, na takomto fóre sa to však stáva. Ďakujeme fanúšikom, že stáli pri nás, radi by sme ich ocenili. Dnes to však cítim ako krutý výsledok.
    Situácia pri červenej karte bola v zápale boja, musíme ju rešpektovať. Musím sa však vrátiť do prvého polčasu, kde sme s tretej minúte spálili veľkú šancu. Takéto detaily rozhodujú zápasy.
    Kodaň je kvalitný súper, ktorý v druhom polčase zmenil rozostavenie, dokázal diktovať tempo hry. Nemali však kontrolu nad zápasom, mali trošku viac priestoru po červenej karte Káčera.
    Som presvedčený, výkon našich chalanov bol nadštandardný a nechali na trávniku všetky svoje sily. Musia sa však ešte veľa učiť."

V tomto momente sa tlačová konferencia trénera hostí končí, o pár chvíľ prestúpi pred novinárov domáci tréner Adrián Guľa.

Tlačová konferencia trénera hostí Staleho Solbakkena.
    "Myslím si, že červená karta mala vplyv. V takom čase už sú oba tímy unavené, my sme však do druhého polčasu zmenili naše formácie a hrali sme aktívnejšie. Ale áno, červená karta bola jedným zo zlomových momentov zápasu.
    Mali sme problémy na krídlach, kde si Žilinčania dokázali vytvoriť šance a boli nebezpečnejší. Práve preto sme menili naše formácie.
    Ani vo sne sme nečakali, že v Žiline dáme 3 góly, čakal som remízu 0:0, možno 1:1. Dnešný výsledok sme naozaj nečakali.
    Výkon Jána Greguša by som hodnotil slovami "hore-dolu. Slabšie momenty striedal s tými lepšími."

Máme tu koniec dnešného zápasu. Žilina prehrala s Kodaňou 1:3. Náš prenos však ešte nekončí, už o pár minút vám prinesieme názory oboch trénerov z tlačovej konferencie.

90+4

90+3
    Rohový kop Žiliny znamenal menší závar v obrane hostí, tá si však napokon poradila.

90+2
    Zápas sa už len dohráva, hostia držia loptu na svojich kopačkách, domáci sa ešte snažia ju získať a niečo v útoku vymyslieť.

90+1
    Napriek krajne nepriaznivému výsledku oceňujú fanúšikovia Žiliny svojich hráčov mohutným potleskom.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne štyri minúty.

89
    Do konca riadneho hracieho času druhého polčasu ostáva minútka, domáci sú pri lopte a snažia sa ešte v útoku niečo vymyslieť.

88
    Každý útok Kodane v týchto momentoch doslova smrdí gólom, verme, že futbalisti MŠK už dnes neinkasujú, aby mali do odvety aspoň teoretickú šancu bojovať o postup.

87
    Rohový kop hostí odvrátila obrana Žiliny do bezpečnej vzdialenosti.

86
    Pre Juraja Chvátala je to rovnako prvý súťažný zápas v žilinskom drese po príchode zo Sparty Praha.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Špalek, prichádza Chvátal.

84
    Domáci sú jasne otrasení a v kŕči, napriek tomu sa ešte snažia tlačiť dopredu. Chystajú aj tretie dnešné striedanie, do hry príde Juraj Chvátal.
    83. Andrija Pavlovič (KOD) - 1:3

83
    Kodaň dala gól! Nuž a jeden takýto útok im práve vyšiel, pretože po centri z ľavej strany sa hlavičkou presadil znovu ANDRIJA PAVLOVIĆ a zaznamenal tak dnes čistý hetrik.

81
    Hostia už sa snažia kombinačne držať loptu na svojich kopačkách a hrozia rýchlymi protiútokmi.