Litoměřicko – Slavia B | 1:4 (kon.) | | | Bohemians – Cottbus | 2:2 (kon.) | | | Sparta Praha – D.Kyjev | 1:4 (kon.) |
Holandsko – Bulharsko | 1:1 (kon.) | | | Anglicko – Nemecko | 4:1 (kon.) |
USA – Panama | 1:1 (kon.) | | | Martinik – Nikaragua | 2:0 (kon.) |
Česko – Kolumbia | 2:0 (kon.) |
koniec
Anglicko
4:1
(0:0)
Nemecko
82
|
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Jonas Busam, přichází Felix Götze.
|
|
79
|
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Isaac Buckley-Ricketts, přichází Reece James.
|
|
67
|
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Tobias Warschewski.
|
|
65
|
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Robin Hack, přichází David Raum.
|
|
15
|
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Andre Dozzell, přichází Josh Dasilva.
|
|
6
|
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Trevoh Chalobah, přichází Darnell Johnson.
|
Góly:
52. Brereton (pen.), 64. Brereton, 81. Sessegnon, 84. Sessegnon – 76. Warschewski
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14.
Rozhodca: Palabıyık (TUR) – Koiv (EST), Da Costa (LUC)
Diváci:
Karty: 21. Barkok (GER), 88. Saglam (GER)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14.
Anglicko:
Ramsdale – D. Sterling, T. Chalobah (6. Johnson), Suliman, Jay Dasilva (C) – Mount, Dozzell (15. Josh Dasilva), Edun – Buckley-Ricketts (79. James), Brereton, Sessegnon.
Náhradníci: Trott – Josh Dasilva, Edwards, James, Johnson, Maddox, Nmecha.
Tréner:
Nemecko: Bansen – Busam (82. F. Götze), Gül (C), Awoudja, Franke – Saglam, Geiger, Friede – Hack (65. Raum), Amenyido, Barkok (67. Warschewski).
Náhradníci: Schubert – Baku, F. Götze, Köhlert, Raum, Warschewski.
Tréner:
Náhradníci: Trott – Josh Dasilva, Edwards, James, Johnson, Maddox, Nmecha.
Tréner:
Nemecko: Bansen – Busam (82. F. Götze), Gül (C), Awoudja, Franke – Saglam, Geiger, Friede – Hack (65. Raum), Amenyido, Barkok (67. Warschewski).
Náhradníci: Schubert – Baku, F. Götze, Köhlert, Raum, Warschewski.
Tréner:
Rozhodca: Palabıyık (TUR) – Koiv (EST), Da Costa (LUC)
Diváci:
Martin Penker