Plíšková – Rybáriková sk 1:2 (kon.) | Martičová – Šátralová 2:0 (kon.)
Rogersová – Šafářová 2:1 (kon.) | Kučová – Bacsinszká sk 0:2 (kon.)
2
6 6
Štvrtok 06.07.2017, 19:49Wimbledon - ženy - Wimbledon (tráva) • 2. kolo

0:6
    Kučová to skúšala zakončením po čiare, ale mierila iba do autu. Timea Bacsinszká sa teší z víťazstva v sete i v celom zápase.

30-40
    Timea Bacsinszká si zbehla k sieti, odkiaľ nekompromisne zakončila popri pravej ruke svojej súperky. Švajčiarka získava prvý mečbal.

0:5
    Kučová na základnej čiare zachraňovala loptičku bekhendom, ale dvakrát v rade jej to napokon nevyšlo a odvrátila ju iba do autu. Bacsinszká vedie v druhom sete už 5:0 a Slovenka teraz bude podávať na udržanie sa v zápase.

15-40
    Kučová bola v strede svojej polovice. Bacsinszká ju chcela na istotu obstreliť, ale loptu zahrala až do autu! Prvý gembal odvrátený.

40-A
    Kristína Kučová sa rozbehla za loptičkou a chcela zahrať nekompromisný forhend, ale trafila iba pásku na sieti. Je z toho ďalší brejkbal pre Švajčiarku.

0-15
    Kristína Kučová sa teraz pošmykla pri svojej základnej čiare a skončila na zemi. Kvôli tomu nestihla odohrať loptičku a prišla o bod, ale našťastie si žiadne zranenie neprivodila a môže pokračovať v zápase.

15-40
    Teraz ale musíme pochváliť aj slovenskú tenistku. Kristína Kučová predviedla vynikajúci forhendový return a udržala sa v geme.

0:2
    Kristína chcela prekvapiť krížnym úderom do rohu na súperkinej polovici, ale opäť bol z toho iba aut. Timea Bacsinszká tak súperku oberá o podanie a vedie 2:0!

0:0
    Dianie teraz znepríjemňuje poriadne silný vietor. Timea Bacsinszká má problém na servise.

1:6
    Kristína Kučová vzápätí zaknihovala aj svoju druhú dvojchybu v tomto zápase a prvý set sa končí. Slovenka hrala bojovne, ale na favoritku to podľa očakávaní nestačí.

40-A
    Kristína Kučová predvádza svoju prvú dvojchybu v zápase v najnevhodnejší čas. Je z toho setbal pre Bacsinszkú.

1:5
    Timea Bacsinszká zakončila gem ďalším skvelým servisom. Kučová si na loptičku siahla, no odvrátila ju len hlboko do autu. Slovenská tenistka teraz bud podávať na udržanie sa v sete.

1:4
    Kristína Kučová už ale druhý brejkbal odvrátiť nedokázala a jej súperka si pripísala posledný potrebný fiftín piateho gemu. Favorizovaná Švajčiarka vedie už 4:1 a bude podávať.

15-40
    Timea Bacsinszká predviedla naozaj ukážkový return. Loptičku vrátila na stranu Kučovej, tá sa mohla iba prizerať. Sú z toho dva brejkbaly pre Švajčiarku.

1:2
    Timea Bacsinszká využíva svoju výhodu i brejkbal a ujíma sa vedenia 2:1! Musíme uznať, že švajčiarska tenistka má teraz duel plne pod kontrolou a určuje tempo hry.

30-40
    Kučová odvrátila prvý brejkbal tohto zápasu, keď výborne zakončila po čiare. Bacsinszká loptičku nemala šancu stihnúť.

1:0
    Druhý gembal už ale aktívna a dravá Kristína Kučová využila! Jej súperke opäť nevyšiel príjem, returnovala iba za pravý roh. Mladá Slovenka sa v prvom sete ujíma vedenia 1:0.