Shirak – ND Gorica | 0:2 (kon.) | | | Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse | 1:0 (kon.) | | | Almaty – Atlantas | 6:0 (kon.) |
Ventspils – Valur | 0:0 (kon.) | | | Pjunik – Slovan Bratislava | 1:4 (kon.) | | | Partizani Tirana – Plovdiv | 1:3 (kon.) |
Trenčín – Kutaisi | 5:1 (kon.) | | | Levadia Tallinn – Cork City | 0:2 (kon.) | | | Minsk – Runavík | 2:1 (kon.) |
Soligorsk – FK Sūduva | 0:0 (kon.) | | | VPS – Ljubljana | 1:0 (kon.) | | | Dinamo Bt. – Jagiellonia | 0:1 (kon.) |
Čichura – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) | | | Škendija – Dacia Kišinev | 3:0 (kon.) | | | Lyngby – Bangor City | 1:0 (kon.) |
Kalju – B36 Tórshavn | 2:1 (kon.) | | | Ferencvároš – Jelgava | 2:0 (kon.) | | | Beitar Jeruzalém – Vasas | 4:3 (kon.) |
Odd – Ballymena | 3:0 (kon.) | | | Haugesund – Coleraine | 7:0 (kon.) | | | Larnaca – Lincoln | 5:0 (kon.) |
Zaria Balti – FK Sarajevo | 2:1 (kon.) | | | UE Santa Coloma – Osijek | 0:2 (kon.) | | | Levski Sofia – Sutjeska | 3:1 (kon.) |
Zirä FK – Differdange | 2:0 (kon.) | | | Fola – Milsami | 2:1 (kon.) | | | KÍ Klaksvík – Štokholm | 0:0 (kon.) |
Norrköping – Priština | 5:0 (kon.) | | | Connah's Quay – Helsinki | 1:0 (kon.) | | | Midtjylland – Derry City | 6:1 (kon.) |
Bala Town – Vaduz | 1:2 (kon.) | | | Skenderbeu – Sant Juliá | 1:0 (kon.) | | | Novi Sad – Ružomberok | 2:1 (kon.) |
Tel Aviv – Tirana | 2:0 (kon.) | | | Domžale – Flora | 2:0 (kon.) | | | Tre Penne – FK Rabotnički | 0:1 (kon.) |
CZ Belehrad – Floriana | 3:0 (kon.) | | | Široki Brijeg – Ordabasy | 2:0 (kon.) | | | Podgorica – Gandzasar | 1:0 (kon.) |
Mladost Lučani – Keşla FK | 0:3 (kon.) | | | Crusaders – FK Liepāja | 3:1 (kon.) | | | St. Johnstone – Riteriai | 1:2 (kon.) |
Rangers – Niederkorn | 1:0 (kon.) | | | Valletta – Folgore | 2:0 (kon.) | | | Željezničar Sarajevo – Zeta | 1:0 (kon.) |
Fehérvár – Balzan | 2:0 (kon.) | | | Lech Poznań – Pelister | 4:0 (kon.) | | | Reykjavík – Seinäjoki | 0:0 (kon.) |
Stjarnan – Shamrock | 0:1 (kon.) |
Limassol – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
Nemecko – Mexiko | 4:1 (kon.) |
koniec
SP Tre Penne
0:1
(0:0)
FK Rabotnički Skopje
Martin Augustin
Góly:
90+1. Simoncelli (vla.)
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 0:4. Rohy: 1:14. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 20:19.
Rozhodca: J. L. Barcelo – J. Ward, J. Villada Candiles (GIB)
Diváci:
Karty: 56. Gasperoni (TPE), 69. Martini (TPE), 87. Calzolari (TPE) – 55. Najdenov (RAB)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 0:4. Rohy: 1:14. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 20:19.
SP Tre Penne:
Migani – Palazzi, Fraternali (84. Capicchioni), Rossi, Merendino – Gasperoni (C), Patregnani, Gai – Simoncelli, Moretti (63. Martini), Santini (72. Calzolari).
Náhradníci: Macaluso – Capicchioni, Cesarini, Calzolari, Marigliano, Martini, Succi.
Tréner:
FK Rabotnički Skopje: Siskovski – Ilijev, Mitrev, Rašo, Herera – Trajcevski (C), Duranski, Najdenov (81. Stankovski) – Kadriu, Markoski, S. Sahiti (73. E. Sahiti).
Náhradníci: Božinovski – Sadiki, Cordoba, E. Sahiti, Stankovski, Ackovski.
Tréner:
Náhradníci: Macaluso – Capicchioni, Cesarini, Calzolari, Marigliano, Martini, Succi.
Tréner:
FK Rabotnički Skopje: Siskovski – Ilijev, Mitrev, Rašo, Herera – Trajcevski (C), Duranski, Najdenov (81. Stankovski) – Kadriu, Markoski, S. Sahiti (73. E. Sahiti).
Náhradníci: Božinovski – Sadiki, Cordoba, E. Sahiti, Stankovski, Ackovski.
Tréner:
Rozhodca: J. L. Barcelo – J. Ward, J. Villada Candiles (GIB)
Diváci:
Štvrtok 06.07.2017
FK Rabotnički - Tre Penne 6:0
FK Rabotnički - Tre Penne 6:0
Góly: 28. Sahiti, 43. Najdenov, 59. Najdenov, 71. Markoski, 82. Velinov, 83. Velinov
Karty: 50. Rašo (RAB) – 49. Patregnani (TPE), 62. Merendino (TPE), 85. Martini (TPE), 90. Gai (TPE)
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 9:20.
Hosté si v závěru zápasu vytvořili obrovský tlak, který nakonec přeci jen vyústil v gól! Po rohu Herery nešťastně dopravil míč za záda vlastního gólmana MICHELE SIMONCELLI. Velmi smutný moment pro domácího hráče i celý tým Tre Penne.