Zlatá tretra 2017 | (kon.) |
OštěpM
|
Svým posledním hodem se zlepšil Jakub Vadlejch na 86,43 m. Zůstává ale na třetím místě.
|
|
3000SM
|
V cíli závodu už je také Lukáš Olejníček.
|
|
110přM
|
Petr Svoboda nakonec do závodu nenastoupí.
|
|
200Ž
|
Marcela Pírková je s novým osobákem na vynikajícím čtvrtém místě!
|
|
OštěpM
|
Jakub Vadlejch se dostává do vedení! Hodil oštěp do vzdálenosti 85,62 m.
|
|
OštěpM
|
Veselý hodil daleko, až na 82,16 m. To na začátek není špatné a je to Veselého nejlepší letošní výkon.
|
|
TyčŽ
|
Maláčová shodila laťku ve výšce 460 cm i napotřetí a soutěž tak končí na pátém místě.
|
|
TyčŽ
|
Romana Maláčová se napodruhé pokusila překonat laťku ve výšce 460 cm, ale bohužel neuspěla ani tentokrát.
|
|
KouleM
|
Staněk poslal kouli do vzdálenosti 21,28 m. Další výborný výkon, ale zlepšení to není.
|
|
KouleM
|
Poslední pokus pro Tomáše Staňka, který průběžně vede.
|
|
KouleM
|
Ladislav Prášil zabojoval a vrhl svou kouli do vzdálenosti 20,09 m. Vyrovnal tak na centimetr svůj nejlepší pokus.
|
|
KouleM
|
Skvěle Tomáš Staněk! Koule přistála do vzdálenosti 21,63 m a Staněk jde před Haratyka na první místo!
|
|
KouleM
|
Ladislav Prášil přešlápl a zatím má jeho nejlepší pokus hodnotu 20,09 m.
|
|
KouleM
|
Tomáš Staněk se zlepšil, nyní má jeho nejdelší pokus délku 20,53 m. Staněk se tak posouvá na druhé místo hned za Poláka Haratyka.
|
|
TyčŽ
|
Maláčová zvládla překonat na druhý pokus laťku ve výšce 450 cm a řadí se na průběžné čtvrté místo.
|
|
TyčŽ
|
Jiřina Ptáčníková svůj pokus na stejné výšce ani neuskutečnila, pouze proběhla sektorem.
|
|
VýškaM
|
Jaroslav Bába svůj nejlepší letošní výsledek sice vyrovnal, ale už nepřekonal. Výšku 224 cm totiž i napotřetí shodil. Soutěž pro něj končí.
|
|
KouleM
|
Tomáš Staněk přešlápl, a tak se jinak jeho velmi dlouhý pokus měřit nebude. Staněk tak zůstává čtvrtý.
|
|
TyčŽ
|
Romana Maláčová se zachraňuje v tyčkařské soutěži! Na třetí pokus zdolává výšku 440 cm!
|
|
KouleM
|
Po prvním přešlápnutém pokusu čeká Staňka druhý pokus.
|
|
KouleM
|
Favoritem koule mužů je Tomáš Staněk, který letos překonal český rekord Remigia Machury z roku 1987. Kouli poslal do vzdálenosti 22,01 metru. Jako první Čech se tak dostal přes magickou hranici 22 metrů.
|
|
VýškaM
|
Joel Castro zdolal setnou výšku na druhý pokus, stejně jako Jaroslav Bába.
|
|
TyčŽ
|
Jiřina Ptáčníková si poradila i s výškou 440 cm hned na první pokus. Zatím prochází soutěží bez chyby.
|
|
TyčŽ
|
Romana Maláčová napodobila svou krajanku a také stejnou výšku s přehledem překonala.
|
|
TyčŽ
|
Jiřina Ptáčníková zahájila v tyčce úspěšně, zdolala na první pokus výšku 420 cm.
|
|
TyčŽ
|
Mladá Amálie Švábíková právě zdolala výšku 420 cm.
|
|
TyčŽ
|
Morysková shodila i napotřetí a je první vyřazenou závodnicí.
|
|
TyčŽ
|
Aneta Morysková shodila dvakrát laťku v základní výšce 4 metry, nyní má k dispozici poslední pokus.
|
Program mítinku
16:30 – Tyč ženy
16:45 – Výška muži
17:25 – Koule muži
18:20 – 1 500 m ženy
19:05 – Oštěp muži
19:15 – 200 m ženy
19:22 – 100 m překážek ženy
19:30 – 110 m překážek muži
19:40 – 3000 m překážek muži
19:55 – 300 m muži
20:00 – Trojskok muži
20:05 – 1000 m muži
20:15 – 10 000 m muži
20:55 – 100 m muži
1000 m muži – výsledky
1. Nicholas Kipkoech KEN 2:18,51 min
2. Jakub Holuša CZE 2:18,60 min
3. Filip Sasínek CZE 2:19,03 min (PB)
4. David Rudisha KEN 2:19,43 min
5. Luke Mathews AUS 2:19,57 min
6. Jan Friš CZE 2:20,05 min
7. Jacob Rozani RSA 2:20,25 min
8. Ryan Gregson AUS 2:20,51 min
300 m muži – výsledky
1. Wayde Van Niekerk RSA 30,81 s (WL)
2. Isaac Makwala BOT 31,44 s (PB)
3. Clarence Munyai RSA 31,61 s (PB)
4. Pavel Maslák CZE 31,80 s (NR)
5. Nery Brenes CRC 32,22 s
6. Rafał Omelko POL 32,23 s (PB)
7. Liemarvin Bonevacia NED 32,25 s (PB)
8. Patrik Šorm CZE 32,50 s (PB)
3000 m překážek muži – výsledky
1. Benjamin Kigen KEN 8:11,54 min (PB)
2. Getnet Wale ETH 8:13,16 min
3. Hailemariyam Amare ETH 8:13,39 min (PB)
4. Abraham Kibiwot KEN 8:16,21 min
5. Tafesa Soboka ETH 8:16,21 min
6. Tolosa Nurgi Gigsa ETH 8:23,12 min (SB)
7. Barnabas Kipyego KEN 8:23,13 min
8. Abel Mutai KEN 8:33,66 min
110 m překážek muži – výsledky
1. Garfield Darien FRA 13,09 s (PB)
2. Balázs Baji HUN 13,23 s (NR)
3. Milan Trajkovic CYP 13,34 s
4. Antonio Alkana RSA 13,37 s
5. Konstadínos Douvalídis GRE 13,51 s
6. Andreas Martinsen DEN 13,55 s
7. Damian Czykier POL 13,56 s
8. Artur Noga POL 13,62 s
100 m překážek ženy – výsledky
1. Pamela Dutkiewiczová GER 12,72 s
2. Rikenette Steenkampová RSA 12,99 s
3. Hanna Ploticynaová UKR 13,02 s
4. Elisávet Pesirídouová GRE 13,08 s
5. Isabelle Pedersenová NOR 13,12 s
6. Karolina Kołeczeková POL 13,22 s
7. Lucie Koudelová CZE 13,32 s
8. Kateřina Cachová CZE 13,59 s
200 m ženy – výsledky
1. Marie Josée Ta Louová CIV 22,44 s
2. Alyssa Conleyová RSA 23,03 s
3. Estela Garcíaová ESP 23,17 s
4. Marcela Pírková CZE 23,30 s (PB)
5. Nikola Bendová CZE 23,72 s
6. Jana Slaninová CZE 23,75 s
7. Barbora Procházková CZE 24,30 s
DNF Anna Kiełbasińská POL
Výška muži – výsledky
1. Sylwester Bednarek POL 232 cm
2. Tihomir Ivanov BUL 230 cm
3. Majed El Dein Ghazal SYR 227 cm
3. Jamal Wilson BAH 227 cm
5. Andriy Protsenko UKR 227 cm
6. Edgar Rivera MEX 227 cm
7. Matúš Bubeník SVK 220 cm
7. Gianmarco Tamberi 220 cm
...
10. Jaroslav Bába CZE 220 cm
1 500 m ženy – výsledky
1. Gudaf Tsegayová ETH 4:00,96
2. Rabab Arrafiová MAR 4:03,34
3. Zoe Buckmanová AUS 4:06,30
4. Feyisa Adanechová ETH 4:07,85
5. Worknesh Abyeová ETH 4:08,27
6. Mary Kuriaová KEN 4:08,85
7. Simona Vrzalová CZE 4:09,18
8. Kristiina Mäki CZE 4:26,19
Koule muži – výsledky
1. Tomáš Staněk CZE 21,63 m
2. Michał Haratyk POL 21,34 m
3. Stipe Žunić CRO 20,76 m
4. Konrad Bukowiecki POL 20,66 m
5. Jacko Gill NZL 20,41 m
6. Ladislav Prášil CZE 20,09 m
7. Jakub Szyszkowski POL 20,09 m
8. Franck Elemba CGO 19,65 m
Tyč ženy (16:30) - startovní listina
1 Aneta Morysková CZE
2 Nikol Jiroutová CZE
3 Annika Roloffová GER
4 Tina Šutejová SLO
5 Amálie Švábíková CZE
6 Maryna Kylypková UKR
7 Jiřina Ptáčníková CZE
8 Romana Maláčová CZE
9 Rosbeilys Peinadová VEN
10 Olga Mullinaová ANA
11 Alysha Newmanová CAN
12 Anželika Sidorovová RUS
Výška muži (16:45) - startovní listina
1 Joel Castro PUR
2 Matúš Bubeník SVK
3 Jaroslav Bába CZE
4 Jamal Wilson BAH
5 Norbert Kobielski POL
6 Andriy Protsenko UKR
7 Edgar Rivera MEX
8 Gianmarco Tamberi
9 Tihomir Ivanov BUL
10 Majed El Dein Ghazal SYR
11 Sylwester Bednarek POL
Koule muži (17:25) - startovní listina
1 Jakub Szyszkowski POL
2 Jacko Gill NZL
3 Ladislav Prášil CZE
4 Franck Elemba CGO
5 Michał Haratyk POL
6 Stipe Žunić CRO
7 Konrad Bukowiecki POL
8 Tomáš Staněk CZE
1 500 m ženy (18:20) - startovní listina
1 Mary Kuriaová KEN
2 Zoe Buckmanová AUS
3 Simona Vrzalová CZE
4 Kristiina Mäki CZE
5 Feyisa Adanechová ETH
6 Margherita Magnaniová ITA
7 Danuta Urbaniková POL
8 Worknesh Abyeová ETH
9 Rabab Arrafiová MAR
10 Gudaf Tsegayová ETH
11 Kateřina Hálová (vodič) CZE
12 Tamara Tverdostupová (vodič) UKR
Oštěp muži (19:05) - startovní listina
1 Petr Frydrych CZE
2 Lars Hamann GER
3 Jaroslav Jílek CZE
4 Andreas Hofmann GER
5 Vítězslav Veselý CZE
6 Johannes Vetter GER
7 Jakub Vadlejch CZE
8 Thomas Röhler GER
200 m ženy (19:15) - startovní listina
1 Jana Slaninová CZE
2 Marcela Pírková CZE
3 Estela Garcíaová ESP
4 Barbora Procházková CZE
5 Alyssa Conleyová RSA
6 Marie Josée Ta Louová CIV
7 Nikola Bendová CZE
8 Anna Kiełbasińská POL
100 m překážek ženy (19:22) - startovní listina
1 Lucie Koudelová CZE
2 Karolina Kołeczeková POL
3 Elisávet Pesirídouová GRE
4 Isabelle Pedersenová NOR
5 Pamela Dutkiewiczová GER
6 Hanna Ploticynaová UKR
7 Rikenette Steenkampová RSA
8 Kateřina Cachová CZE
110 m překážek muži (19:30) - startovní listina
1 Artur Noga POL
2 Konstadínos Douvalídis GER
3 Petr Svoboda CZE
4 Antonio Alkana RSA
5 GarƜeld Darien FRA
6 Balázs Baji HUN
7 Damian Czykier POL
8 Milan Trajkovic CYP
8 Andreas Martinsen DEN
3000 m překážek muži (19:40) - startovní listina
1 Stewart McSweyn AUS
2 Lukáš Olejníček CZE
3 Martin Grau GER
4 Altobelli Da Silva BRA
5 Benjamin Kigen KEN
6 Tolosa Nurgi Gigsa ETH
7 Abel Mutai KEN
8 Tafesa Soboka ETH
9 Hailemariyam Amare ETH
10 Barnabas Kipyego KEN
11 Getnet Wale ETH
12 Abraham Kibiwot KEN
13 Conseslus Kipruto KEN
14 Michal Šmahel (vodič) CZE
15 Justus Lagat (vodič) KEN
300 m muži (19:55) - startovní listina
1 Patrik Šorm CZE
2 Nery Brenes CRC
3 Clarence Munyai RSA
4 Pavel Maslák CZE
5 Wayde Van Niekerk RSA
6 Isaac Makwala BOT
7 Liemarvin Bonevacia NED
8 Rafał Omelko POL
Trojskok muži (20:00) - startovní listina
1 Andrei Churyla BLR
2 Philipp Kronsteiner AUT
3 Elvijs Misans LAT
4 Jiří Vondráček CZE
5 Karol Hoƛmann POL
6 Troy Doris GUY
7 Yoann Rapinier FRA
8 Alberto Alvarez MEX
9 Christian Taylor USA
1000 m muži (20:05) - startovní listina
1 Jan Friš CZE
2 Luke Mathews AUS
3 Charles Grethen LUX
4 Jacob Rozani RSA
5 Andreas Vojta AUT
6 Ryan Gregson AUS
7 Nicholas Kipkoech KEN
8 Filip Sasínek CZE
9 David Rudisha KEN
10 Jakub Holuša CZE
11 Matěj Pavlíček (vodič) CZE
10 000 m muži (20:15) - startovní listina
1 Alfred Barkach KEN
2 Hayle Ibrahimov AZE
3 Sondre Nordstad Moen NOR
4 Olivier Irabaruta BDI
5 Abrar Osman ERI
6 Bashir Abdi BEL
7 Alexander Mutiso KEN
8 Mathew Kimeli KEN
9 Collis Birmingham AUS
10 Timothy Toroitich UGA
11 El Hassan El Abbassi BRN
12 Belay Tilahun Bezabeh ETH
13 Leul Gebrselassie ETH
14 Nguse Amlosom ERI
15 Aron KiƝe ERI
16 Mo Farah GBR
17 David Kučera (vodič) CZE
18 Ismael Kombich (vodič) KEN
19 Benard Kimeli (vodič) KEN
100 m muži (20:55) - startovní listina
1 Giovanni Codrington NED
2 Zdeněk Stromšík CZE
3 Emre Zafer Barnes TUR
4 Ján Volko SVK
5 Usain Bolt JAM
6 Yunier Pérez CUB
7 Jak Ali Harvey TUR
8 Jan Veleba CZE
16:30 – Tyč ženy
16:45 – Výška muži
17:25 – Koule muži
18:20 – 1 500 m ženy
19:05 – Oštěp muži
19:15 – 200 m ženy
19:22 – 100 m překážek ženy
19:30 – 110 m překážek muži
19:40 – 3000 m překážek muži
19:55 – 300 m muži
20:00 – Trojskok muži
20:05 – 1000 m muži
20:15 – 10 000 m muži
20:55 – 100 m muži
1000 m muži – výsledky
1. Nicholas Kipkoech KEN 2:18,51 min
2. Jakub Holuša CZE 2:18,60 min
3. Filip Sasínek CZE 2:19,03 min (PB)
4. David Rudisha KEN 2:19,43 min
5. Luke Mathews AUS 2:19,57 min
6. Jan Friš CZE 2:20,05 min
7. Jacob Rozani RSA 2:20,25 min
8. Ryan Gregson AUS 2:20,51 min
300 m muži – výsledky
1. Wayde Van Niekerk RSA 30,81 s (WL)
2. Isaac Makwala BOT 31,44 s (PB)
3. Clarence Munyai RSA 31,61 s (PB)
4. Pavel Maslák CZE 31,80 s (NR)
5. Nery Brenes CRC 32,22 s
6. Rafał Omelko POL 32,23 s (PB)
7. Liemarvin Bonevacia NED 32,25 s (PB)
8. Patrik Šorm CZE 32,50 s (PB)
3000 m překážek muži – výsledky
1. Benjamin Kigen KEN 8:11,54 min (PB)
2. Getnet Wale ETH 8:13,16 min
3. Hailemariyam Amare ETH 8:13,39 min (PB)
4. Abraham Kibiwot KEN 8:16,21 min
5. Tafesa Soboka ETH 8:16,21 min
6. Tolosa Nurgi Gigsa ETH 8:23,12 min (SB)
7. Barnabas Kipyego KEN 8:23,13 min
8. Abel Mutai KEN 8:33,66 min
110 m překážek muži – výsledky
1. Garfield Darien FRA 13,09 s (PB)
2. Balázs Baji HUN 13,23 s (NR)
3. Milan Trajkovic CYP 13,34 s
4. Antonio Alkana RSA 13,37 s
5. Konstadínos Douvalídis GRE 13,51 s
6. Andreas Martinsen DEN 13,55 s
7. Damian Czykier POL 13,56 s
8. Artur Noga POL 13,62 s
100 m překážek ženy – výsledky
1. Pamela Dutkiewiczová GER 12,72 s
2. Rikenette Steenkampová RSA 12,99 s
3. Hanna Ploticynaová UKR 13,02 s
4. Elisávet Pesirídouová GRE 13,08 s
5. Isabelle Pedersenová NOR 13,12 s
6. Karolina Kołeczeková POL 13,22 s
7. Lucie Koudelová CZE 13,32 s
8. Kateřina Cachová CZE 13,59 s
200 m ženy – výsledky
1. Marie Josée Ta Louová CIV 22,44 s
2. Alyssa Conleyová RSA 23,03 s
3. Estela Garcíaová ESP 23,17 s
4. Marcela Pírková CZE 23,30 s (PB)
5. Nikola Bendová CZE 23,72 s
6. Jana Slaninová CZE 23,75 s
7. Barbora Procházková CZE 24,30 s
DNF Anna Kiełbasińská POL
Výška muži – výsledky
1. Sylwester Bednarek POL 232 cm
2. Tihomir Ivanov BUL 230 cm
3. Majed El Dein Ghazal SYR 227 cm
3. Jamal Wilson BAH 227 cm
5. Andriy Protsenko UKR 227 cm
6. Edgar Rivera MEX 227 cm
7. Matúš Bubeník SVK 220 cm
7. Gianmarco Tamberi 220 cm
...
10. Jaroslav Bába CZE 220 cm
1 500 m ženy – výsledky
1. Gudaf Tsegayová ETH 4:00,96
2. Rabab Arrafiová MAR 4:03,34
3. Zoe Buckmanová AUS 4:06,30
4. Feyisa Adanechová ETH 4:07,85
5. Worknesh Abyeová ETH 4:08,27
6. Mary Kuriaová KEN 4:08,85
7. Simona Vrzalová CZE 4:09,18
8. Kristiina Mäki CZE 4:26,19
Koule muži – výsledky
1. Tomáš Staněk CZE 21,63 m
2. Michał Haratyk POL 21,34 m
3. Stipe Žunić CRO 20,76 m
4. Konrad Bukowiecki POL 20,66 m
5. Jacko Gill NZL 20,41 m
6. Ladislav Prášil CZE 20,09 m
7. Jakub Szyszkowski POL 20,09 m
8. Franck Elemba CGO 19,65 m
Tyč ženy (16:30) - startovní listina
1 Aneta Morysková CZE
2 Nikol Jiroutová CZE
3 Annika Roloffová GER
4 Tina Šutejová SLO
5 Amálie Švábíková CZE
6 Maryna Kylypková UKR
7 Jiřina Ptáčníková CZE
8 Romana Maláčová CZE
9 Rosbeilys Peinadová VEN
10 Olga Mullinaová ANA
11 Alysha Newmanová CAN
12 Anželika Sidorovová RUS
Výška muži (16:45) - startovní listina
1 Joel Castro PUR
2 Matúš Bubeník SVK
3 Jaroslav Bába CZE
4 Jamal Wilson BAH
5 Norbert Kobielski POL
6 Andriy Protsenko UKR
7 Edgar Rivera MEX
8 Gianmarco Tamberi
9 Tihomir Ivanov BUL
10 Majed El Dein Ghazal SYR
11 Sylwester Bednarek POL
Koule muži (17:25) - startovní listina
1 Jakub Szyszkowski POL
2 Jacko Gill NZL
3 Ladislav Prášil CZE
4 Franck Elemba CGO
5 Michał Haratyk POL
6 Stipe Žunić CRO
7 Konrad Bukowiecki POL
8 Tomáš Staněk CZE
1 500 m ženy (18:20) - startovní listina
1 Mary Kuriaová KEN
2 Zoe Buckmanová AUS
3 Simona Vrzalová CZE
4 Kristiina Mäki CZE
5 Feyisa Adanechová ETH
6 Margherita Magnaniová ITA
7 Danuta Urbaniková POL
8 Worknesh Abyeová ETH
9 Rabab Arrafiová MAR
10 Gudaf Tsegayová ETH
11 Kateřina Hálová (vodič) CZE
12 Tamara Tverdostupová (vodič) UKR
Oštěp muži (19:05) - startovní listina
1 Petr Frydrych CZE
2 Lars Hamann GER
3 Jaroslav Jílek CZE
4 Andreas Hofmann GER
5 Vítězslav Veselý CZE
6 Johannes Vetter GER
7 Jakub Vadlejch CZE
8 Thomas Röhler GER
200 m ženy (19:15) - startovní listina
1 Jana Slaninová CZE
2 Marcela Pírková CZE
3 Estela Garcíaová ESP
4 Barbora Procházková CZE
5 Alyssa Conleyová RSA
6 Marie Josée Ta Louová CIV
7 Nikola Bendová CZE
8 Anna Kiełbasińská POL
100 m překážek ženy (19:22) - startovní listina
1 Lucie Koudelová CZE
2 Karolina Kołeczeková POL
3 Elisávet Pesirídouová GRE
4 Isabelle Pedersenová NOR
5 Pamela Dutkiewiczová GER
6 Hanna Ploticynaová UKR
7 Rikenette Steenkampová RSA
8 Kateřina Cachová CZE
110 m překážek muži (19:30) - startovní listina
1 Artur Noga POL
2 Konstadínos Douvalídis GER
3 Petr Svoboda CZE
4 Antonio Alkana RSA
5 GarƜeld Darien FRA
6 Balázs Baji HUN
7 Damian Czykier POL
8 Milan Trajkovic CYP
8 Andreas Martinsen DEN
3000 m překážek muži (19:40) - startovní listina
1 Stewart McSweyn AUS
2 Lukáš Olejníček CZE
3 Martin Grau GER
4 Altobelli Da Silva BRA
5 Benjamin Kigen KEN
6 Tolosa Nurgi Gigsa ETH
7 Abel Mutai KEN
8 Tafesa Soboka ETH
9 Hailemariyam Amare ETH
10 Barnabas Kipyego KEN
11 Getnet Wale ETH
12 Abraham Kibiwot KEN
13 Conseslus Kipruto KEN
14 Michal Šmahel (vodič) CZE
15 Justus Lagat (vodič) KEN
300 m muži (19:55) - startovní listina
1 Patrik Šorm CZE
2 Nery Brenes CRC
3 Clarence Munyai RSA
4 Pavel Maslák CZE
5 Wayde Van Niekerk RSA
6 Isaac Makwala BOT
7 Liemarvin Bonevacia NED
8 Rafał Omelko POL
Trojskok muži (20:00) - startovní listina
1 Andrei Churyla BLR
2 Philipp Kronsteiner AUT
3 Elvijs Misans LAT
4 Jiří Vondráček CZE
5 Karol Hoƛmann POL
6 Troy Doris GUY
7 Yoann Rapinier FRA
8 Alberto Alvarez MEX
9 Christian Taylor USA
1000 m muži (20:05) - startovní listina
1 Jan Friš CZE
2 Luke Mathews AUS
3 Charles Grethen LUX
4 Jacob Rozani RSA
5 Andreas Vojta AUT
6 Ryan Gregson AUS
7 Nicholas Kipkoech KEN
8 Filip Sasínek CZE
9 David Rudisha KEN
10 Jakub Holuša CZE
11 Matěj Pavlíček (vodič) CZE
10 000 m muži (20:15) - startovní listina
1 Alfred Barkach KEN
2 Hayle Ibrahimov AZE
3 Sondre Nordstad Moen NOR
4 Olivier Irabaruta BDI
5 Abrar Osman ERI
6 Bashir Abdi BEL
7 Alexander Mutiso KEN
8 Mathew Kimeli KEN
9 Collis Birmingham AUS
10 Timothy Toroitich UGA
11 El Hassan El Abbassi BRN
12 Belay Tilahun Bezabeh ETH
13 Leul Gebrselassie ETH
14 Nguse Amlosom ERI
15 Aron KiƝe ERI
16 Mo Farah GBR
17 David Kučera (vodič) CZE
18 Ismael Kombich (vodič) KEN
19 Benard Kimeli (vodič) KEN
100 m muži (20:55) - startovní listina
1 Giovanni Codrington NED
2 Zdeněk Stromšík CZE
3 Emre Zafer Barnes TUR
4 Ján Volko SVK
5 Usain Bolt JAM
6 Yunier Pérez CUB
7 Jak Ali Harvey TUR
8 Jan Veleba CZE
Petr Sumbal