Zagłębie S. – GKS T. 1:1 (kon.) | Žižkov – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians – Vlašim 3:1 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce sk 1:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Slovácko – Znojmo 4:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Trnava sk 1:3 (kon.) | Kraków – Karviná 2:2 (kon.)
Teplice – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Opava 1:2 (kon.) | Zabrze – Třinec 0:2 (kon.)
FK Teplice
3:1 (1:1)
FC SILON Táborsko
cz Streda 28.06.2017, 17:00 • Městský sportovní areál, Písek • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Příjemné odpoledne! Prvoligový FK Teplice po úvodní výhře nad modlanským Baníkem čeká druhé přípravné utkání, tentokrát změří síly s druholigovým Táborskem. To má za sebou turnaj v Sezimově Ústí, na kterém ukořistilo prvenství po vítězstvích nad Znojmem a Českými Budějovicemi. Hrát se dnes bude na neutrální půdě v Písku, úvodní výkop je naplánován na 17:00. Z utkání vám budeme poskytovat změny stavu.

45

Pětačtyřicet minut je za námi, v Písku je vyrovnáno 1:1. Teplice poslal v jednatřicáté minutě do vedení Vojtěch Gebert, Táborsku se však o sedm minut později podařilo stav srovnat.

FK Teplice:
    1. poločas: Chudý – Krob, Jeřábek, Ljevakovič, Strada – Martirosyan, Kučera, Gebert, Fillo – Vaněček, Rezek.
    2. poločas: Grigar – Hyčka, Šušnjar, Kodeš, Vondřášek – Vošáhlík, Žitný, Soungole, Dressler – Červenka, Haljeta