Zagłębie S. – GKS T. 1:1 (kon.) | Žižkov – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians – Vlašim 3:1 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce sk 1:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 8:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:0 (kon.)
Slovácko – Znojmo 4:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Trnava sk 1:3 (kon.) | Kraków – Karviná 2:2 (kon.)
Teplice – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Opava 1:2 (kon.) | Zabrze – Třinec 0:2 (kon.)
FC Zlín
1:2 (1:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
cz Streda 28.06.2017, 16:00 • Luhačovice • Prípravný zápas
    62. CLÉBER - 1:2

62
    Zlaté Moravce daly gól!To jsou věci, nevýrazný tým se ve druhém poločase dostává zásluhou CLÉBERA do vedení. To jsou nevídané věci, které se dějí v Luhačovicích.
    40. ORÁVIK - 1:1

40
    Zlaté Moravce daly gól!Máme tady vyrovnání, ani domácí obrana není bez chyb. Rychlou akci ViOnu zakončil krásnou střelou PETER ORÁVIK. Švenger neměl nárok zasáhnout.
    32. TRAORÉ - 1:0

32
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hostující obrana propadla a toho také využil domácí celek. Po menším závaru ve vápně před slovenskou brankou se dostal k míči IBRAHIM TRAORÉ, který překonal Kováče v brance ViOnu.

Jan Mládek

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 32. Traoré – 40. Orávik, 62. Cléber

Karty:   39. Baris (ZMO)

FC Zlín: Švenger – Bartošák, Janiček, Hnaníček, Pazdera, Traoré, Masař, Bartolomeu, Fantiš, Beaguel, Štípek
    Druhý poločas: Švenger – Bartošák, Gajič, Matejov, Pernatskij- Drazan, Holík, Mlýnek, Džafič, Chwaszcz, Diop

Náhradníci: Šiška, Matejov, Gajič, Bačo, Pernatskij, Mlýnek, Drazan, Holík, Džafič, Diop, Chwaszcz

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Nikolič, Chren, Pastva, Baris, Kadlík, Guilavogui, Cléber, Ujlaky, Norkovič (28. Orávik), Horník
    Náhradníci: Gešnábel, Orávik, Záhumenský, Holec, Renann, Baggio, Jančura