Alaškert – FC Santa Coloma 1:0 (kon.) | New Saints – Europa 1:2 (kon.) | Hibernians FC – Infonet Tallinn 2:0 (kon.)
Víkingur – Trepça'89 2:1 (kon.)
Alaškert Jerevan
1:0 (1:0)
FC Santa Coloma
cz Utorok 27.06.2017, 18:00 • Vazgen Sargsyan Republican Stadium • Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo

79
    V posledních minutách domácí polevili a dovolili tak rychlý protiútok soupeři, který je málem potrestal. Zeljković musel zastavit soupeře pouze za cenu faulu a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

74
    Artak Edigaryan se dostal s míčem na hranici vápna, kde po souboji s protuhráčem upadl. Jeho herecký výkon hlavní rozhodčí ocenil žlutou kartou.

68
    Celý druhý poločas si o kartu koledoval, nyní už hlavnímu rozhodčímu dochází trpělivost. Hostující brankář vidí za zdržování hry žlutou kartu.

33
    První žlutá karta i na domácí straně. Stojković měl v hlavičkovém souboji loket příliš vysoko a fauloval. Hlavní rozhodčí s udělením karty ani na vteřinu nezaváhal.