Sigma Olomouc – Opava 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 2:1 (kon.) | Petřín Plzeň – Plzeň 0:2 (kon.)
Karviná – Ostrava 1:3 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:2 (kon.) | Slovácko – Zlaté Moravce sk 3:0 (kon.)
Sigma Olomouc – Opava 3:2 (kon.) | Liberec – Neugersdorf 0:0 (kon.) | Chemnitzer – Sokolov 2:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Vítkovice 1:1 (kon.) | Velké Hamry – Jablonec 0:10 (kon.) | Žilina – Podbeskidzie 6:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Vítkovice 0:0 (zruš.)
Chemnitzer FC
2:0 (0:0)
FK Baník Sokolov
cz Sobota 24.06.2017, 15:00Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Krásný den všem! Za pár minutek uvidíme utkání mezi druholigovým Sokolovem, který od letní přípravy vede Pavel Horváth, soupeřem jim bude německý Chemnitzer FC!

Chemnitzer FC: Kunz – Mbende, Trapp, von Piechowski, Reinhardt, Grote, Frahn, Leutenecker, Aydin, Mlnikowski, Slavov.

FK Baník Sokolov: Dvořák I. – Mejdr, Ševčík, Plesník, Vukajlovič – Machek, Glaser – Provod, Badocha, Dvořák II. – F. Dvořák..

1
    Příprava Chemnitzeru na utkání.

30
    Sokolov hraje s Chemnitzerem stále bez branek. Německý celek je o něco lepším týmem na hřišti, ale výsledkově to zatím není znát.

45+1

První poločas utkání mezi Sokolovem a Chemnitzerem je u konce. Neviděli jsme ani jednu branku, aktivnější jsou ovšem prozatím fotbalisté německého celku. Měli více standardních situací i nebezpečnějších útoků, žádný brankou ovšem neskončil.

Pokračovat se bude krátce po šestnácté hodině!

46

51
    Chemnitzer FC právě vstřelil branku! Německý celek se dostává do vedení! Po centru z levé strany se přesnou střelou do protipohybu brankáře Šimana prosazuje TOM BAUMGART!

71
    Chemnitzer FC právě vstřelil branku! A celek z Chemnitzu vede již o dvě branky! Druhým úspěšným střelcem se stal ALEXANDER DARTSCH, který se prosadil dorážkou do odkryté branky.