koniec udalosti
Žrebovanie 1. a 2. predkola Európskej ligy
Radim Sochor
Dvojice pro první dvě předkola:
Rangers/Progres Niederkorn – AEL Limassol/St. Josephs
Irtysh/Dunav Ruse – Crvena Zvezda/Floriana
Santa Coloma/Osijek – Luzern
Gabala – Jagiellonia Bialystok/Dinamo Batumi
Ventspils/Valur Reykjavík – Domažle/Flora Tallinn
AS Trenčín/Torpedo – Bnei Yehuda Tel-Aviv
Crusaders/Liepaja – Soligorsk/Suduva
Bala Town/Vaduz – Odds/Ballymena United
Chisinau/Skhëndija – Connah's Quay Nomans/HJK Helsinki
Vojvodina/Ružomberok – Brann
Mladost Lucani/Inter Baki – Fola Esch/Milsami Orhei
Sturm Graz – Mladost Podgorica/Gandzasar Kapan
Valletta/Folgore – Utrecht
Östersungs – Galatasaray
Ferencvárosi/Jelgava – Midtjylland/Derry City
Maccabi Tel-Aviv/Tirana – Seinäjoki/KR Reykjavík
Chikhura Sachkhere/Altach – Dinamo Brest
Aberdeen – Ordabasy Shymkent/Široki Brijeg
Stjarnan/Shamrock Rovers – Mladá Boleslav
Zire/Differdange – Astra Giurgiu
Kalju/Tórshavn – Videoton/Balzan
Slovan Bratislava/Pyunik – Lyngby/Bangor
Panionios – Shirak/Gorica
Hajduk Split – Levski Sofia/Sutjeska
Rabotnicki/Tre Penne – Dinamo Minsk/Runavík
Kairat Almaty/Atlantas – Skënderbeu/Sant Julia
Norrköping/Prishtina – Saint Johnstone/Trakai
Apollon Limassol – Zaria Balti/Sarajevo
Larnaca/Lincoln – Levadia Tallinn/Cork City
Bröndby – VPS Vaasa/Olimpija Ljubljana
Partizani/Botev Plovdiv – Jerusalem/Vasas
Željeznicar/Zeta – AIK/Klaksvík
Haugesund/Coleraine – Lech Poznan/Pelister
Rangers/Progres Niederkorn – AEL Limassol/St. Josephs
Irtysh/Dunav Ruse – Crvena Zvezda/Floriana
Santa Coloma/Osijek – Luzern
Gabala – Jagiellonia Bialystok/Dinamo Batumi
Ventspils/Valur Reykjavík – Domažle/Flora Tallinn
AS Trenčín/Torpedo – Bnei Yehuda Tel-Aviv
Crusaders/Liepaja – Soligorsk/Suduva
Bala Town/Vaduz – Odds/Ballymena United
Chisinau/Skhëndija – Connah's Quay Nomans/HJK Helsinki
Vojvodina/Ružomberok – Brann
Mladost Lucani/Inter Baki – Fola Esch/Milsami Orhei
Sturm Graz – Mladost Podgorica/Gandzasar Kapan
Valletta/Folgore – Utrecht
Östersungs – Galatasaray
Ferencvárosi/Jelgava – Midtjylland/Derry City
Maccabi Tel-Aviv/Tirana – Seinäjoki/KR Reykjavík
Chikhura Sachkhere/Altach – Dinamo Brest
Aberdeen – Ordabasy Shymkent/Široki Brijeg
Stjarnan/Shamrock Rovers – Mladá Boleslav
Zire/Differdange – Astra Giurgiu
Kalju/Tórshavn – Videoton/Balzan
Slovan Bratislava/Pyunik – Lyngby/Bangor
Panionios – Shirak/Gorica
Hajduk Split – Levski Sofia/Sutjeska
Rabotnicki/Tre Penne – Dinamo Minsk/Runavík
Kairat Almaty/Atlantas – Skënderbeu/Sant Julia
Norrköping/Prishtina – Saint Johnstone/Trakai
Apollon Limassol – Zaria Balti/Sarajevo
Larnaca/Lincoln – Levadia Tallinn/Cork City
Bröndby – VPS Vaasa/Olimpija Ljubljana
Partizani/Botev Plovdiv – Jerusalem/Vasas
Željeznicar/Zeta – AIK/Klaksvík
Haugesund/Coleraine – Lech Poznan/Pelister
Irtysh/Dunav Ruse – Crvena Zvezda/Floriana
Santa Coloma/Osijek – Luzern
Ventspils/Valur Reykjavík – Domažle/Flora Tallinn
AS Trenčín/Torpedo – Bnei Yehuda Tel-Aviv
Bala Town/Vaduz – Odds/Ballymena United
Chisinau/Skhëndija – Connah's Quay Nomans/HJK Helsinki
Mladost Lucani/Inter Baki – Fola Esch/Milsami Orhei
Sturm Graz – Mladost Podgorica/Gandzasar Kapan
Östersungs – Galatasaray
Ferencvárosi/Jelgava – Midtjylland/Derry City
Chikhura Sachkhere/Altach – Dinamo Brest
Aberdeen – Ordabasy Shymkent/Široki Brijeg
Zire/Differdange – Astra Giurgiu
Kalju/Tórshavn – Videoton/Balzan
Panionios – Shirak/Gorica
Hajduk Split – Levski Sofia/Sutjeska
Kairat Almaty/Atlantas – Skënderbeu/Sant Julia
Norrköping/Prishtina – Saint Johnstone/Trakai
Larnaca/Lincoln – Levadia Tallinn/Cork City
Bröndby – VPS Vaasa/Olimpija Ljubljana
Željeznicar/Zeta – AIK/Klaksvík
Haugesund/Coleraine – Lech Poznan/Pelister
AS Trenčín – Torpedo
Lech Poznan – Pelister
Mladost Podgorica – Balzan
AEL Limassol – St. Josephs
Skënderbeu – Sant Julia
Haugesund – Coleraine
Stjarnan – Shamrock Rovers
Norrköping – Prishtina
AIK – Klaksvík
Chisnau – Shkëndija
Levski Sofia – Sutjeska
Irtysh – Dunav Ruse
Jagiellonia – Dinamo Batumi
Željeznicar – Zeta
Larnaca – Lincoln
Midtjylland – Derry City
Dinamo Minsk – Runavík
Ferencvárosi – Jelgava
Lyngby – Bangor City
Shirak – Gorica
Zire – Differdange
Vojvodina – Ružomberok
Slovan Bratislava – Pyunik
Rabotnicki – Tre Penne
Rangers – Niederkorn
Domažle – Flora Tallinn
Crusaders – Liepaja
Kalju – Tórshavn
Levadia Tallinn – Cork City