Uruguaj – Venezuela 1:1 (3:4 po pen.) | Taliansko – Anglicko 1:3 (kon.)
koniec po penal. (3:4)
Uruguaj
1:1 (0:0)
Venezuela
cz Štvrtok 08.06.2017, 10:00 • Daejeon World Cup Stadium • Majstrovstvá sveta U20 • Semifinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:57:05)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 11:11. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 21:25.

Je dobojováno! Venezuela nakonec postupuje do finále, ve kterém vyzve vítěze duelu Itálie – Anglie. Uruguay si zahraje pouze o třetí místo na turnaji. První poločas byl hodně nezáživný, největší šanci měl v samotném závěru Chacón. Hned v úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky přišla zajímavá situace, sudí Marciniak po kontrole videa nařídil pokutový kop pro Uruguay, který proměnil kapitán de la Cruz. S Venezuelou to nevypadalo dobře, ovšem krásný přímý kop v poslední minutě základní hrací doby trefil Sosa, který srovnal. Prodloužení nabídlo několik šancí, ovšem o postupujícím musely rozhodnout až pokutové kopy. De la Cruz nedokázal zopakovat svou penaltu z druhé půle a Faríñez na jeho střelu vyzrál!

Nicolás de la Cruz

5. séria
    3:4
    A to se také stalo! Poté, co venezuelský kapitán skóroval, de la Cruz na Faríñeze uspět nedokázal! Venezuela postupuje do finále!
    Yangel HERRERA

5. séria
    3:4
    Kapitán Herrera proměňuje! Uruguay musí dát, jinak končí!
    Yeferson SOTELDO

4. séria
    3:3
    Uruguay je zpátky ve hře! Soteldo trefuje pouze břevno!
    Rodrigo BENTANCUR

4. séria
    3:3
    Srovnáno! Úspěšným střelcem v tuto chvíli Bentancur!
    Agustín CANOBBIO

3. séria
    2:3
    Canobbio měl obrovskou dávku štěstí! Faríñez vystihl směr střely, ovšem nedokázal míč vyrazit.
    Ronald HERNÁNDEZ

3. séria
    1:3
    I další penalta končí gólem! Nekompromisní rána Hernándeze končí za zády Meleho!