USA – Taliansko 7:4 (kon.) | Hongkong – Libanon 5:0 (kon.) | Kajmanské ostrovy – Veľká Británia 4:2 (kon.)
Švajčiarsko – USA 1:2 (kon.) | India – Fínsko 4:1 (kon.) | Arménsko – Bermudy 3:2 (kon.)
Taliansko – Portugalsko 1:6 (kon.) | Haiti – Francie 0:1 (kont.) | Kanada – Slovensko sk 0:3 (kon.)
Kanada
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Slovensko
Utorok 06.06.2017, 21:30 • Tipsport Arena (Pardubice) • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina A1

37:22
    Kanada si zahrá presilovú hru. Tomáš Tupý dostal dve trestné minúty za podrazenie a ponúkol súperovi možnosť na návrat do zápasu.

34:10
    Slováci dostávajú výhodu presilovky. Dve trestné minúty za vrazenie na mantinel dostal Brian Szolga.

31:30
    Vylúčenie na kanadskej strane. Obranca Samuel Fortier si odsedí dve trestné minúty za sekanie.

24:25
    Slováci sa budú musieť brániť. Marek Slovák zastavil súpera iba za cenu faulu, čo znamená dve trestné minúty za nedovolené bránenie.

14:59
    Na začiatku druhej tretiny budú hrať Kanaďania presilovku. Jozef Minárik dostal dve trestné minúty za držanie.
    08:11

08:11
    Patrick O'Keefe unikol slovenskej defenzíve a Radovan Dejneka ho musel zastaviť iba za cenu faulu. Dostal dve trestné minúty za sekanie.

06:49
    Slováci premrhali minútu presilovky a potom zbytočne faulovali. Dve trestné minúty za podrazenie dostal Radovan Zelenka.

05:52
    Prvé vylúčenie v zápase vidíme na kanadskej strane. Brad Yetman inkasoval dve trestné minúty za držanie a navyše dve trestné minúty za podrazenie.

Tomáš Lengyel

Góly a asistencie: 22. Oravec (Kollár, Hrivnák), 29. Titka (Kollár), 34. Martinusík (Rampáček, Bujdák)

Kanada: Flores (Barlow) – Azevedo, Babij, Fortier, Kastas, Marshall, O'Keefe, Szolga, Wild, Yetman – D'Abadie, Dentremont, Escott, Gingera, Dustin Kelly, Dylan Kelly, Laurencelle, Marchuk, Martel, Merasty, Power, Reid, Yetman.
    Slovensko: Petrík (Glevaňák) – Minárik, Kačer, Titka, Blahút, Bujdák, Zelenka, Tupý, Dejneka – Rampáček, Martinusík, Kollár, Hrivnák, Beniač, Maděra, Oravec, Teplický, Slovák, Škultéty, Lipták, Svitana, Božík, Piják.

Rozhodca: M. Škrobák, P. Škrobák.